پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12507 18 اسفند 1394 ساعت [ 20:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

میهایلوویچ: کسی حق ندارد شخصیتم را به عنوان یک انسان زیر سؤال ببرد

سرمربی تیم فوتبال میلان شایعه اخیر رسانه‌های ایتالیایی مبنی بر بروز اختلاف میان وی و مالک باشگاه را تکذیب کرد.

میهایلوویچ: کسی حق ندارد شخصیتم را به عنوان یک انسان زیر سؤال ببرد

سرمربی تیم فوتبال میلان شایعه اخیر رسانه‌های ایتالیایی مبنی بر بروز اختلاف میان وی و مالک باشگاه را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سینیشا میهایلوویچ در واکنش به خبر شب گذشته برخی از رسانه‌های ایتالیایی مبنی براینکه او از دخالت‌های بی‌جای رئیس باشگاه (سیلویو برلوسکونی) در امور تیم خسته شده و به همین دلیل قصد دارد در پایان فصل سن‌سیرو را ترک کند، به شبکه تلویزیونی باشگاه گفت: در چند روز اخیر همواره چیزی برای آزار دادن من وجود داشته است. درباره این ماجرا همانطور حرف می‌زنم که هست. نمی‌خواهم آنهایی که چنین داستان‌هایی را ساخته‌اند رسوا کنم اما مایلم در خصوص این موضوع شفاف‌سازی کنم و بگویم که روز گذشته (دوشنبه) در مراسم معرفی برترین مربیان فوتبال ایتالیا (در فصل 15-2014) با هیچ‌کسی صحبت نکردم.

وی ادامه داد: با میلان قرارداد دارم و تمرکزم روی پیش بردن پروژه‌ای است که برای موفقیت میلان در نظر دارم. متأسفم که تمام این داستان‌ها را به خاطر یک شکست (شنبه شب در خانه ساسولو) درباره‌ام می‌سازند و اینقدر سؤال درباره آینده‌ام شکل گرفته است. اینها شایعاتی بی‌اساس هستند. من فقط روی بازی بعدی تیمم تمرکز دارم.

سرمربی صرب روسونری در پاسخ به این سؤال که آیا همچنان می‌خواهد به همکاری‌اش با میلانی‌ها ادامه دهد، تأکید کرد: البته که می‌خواهم، چرا نباید بخواهم؟ هرگز دست از قدردانی از برلوسکونی و آدریانو گالیانی (رئیس و نایب رئیس میلان) نمی‌کشم. من با وجدانی راحت در میلان هستم و با سربلندی به کارم در این تیم ادامه می‌دهم. تکرار می‌کنم متأسفم که به خاطر یک شکست چنین شایعاتی درباره‌ام شکل گرفته است.

میهایلوویچ گفت: من در این دنیا همیشه دو چیز را داشته‌ام: جرأت و ماندن پای حرفم. قبل از اینکه یک سرمربی باشم، یک آدمم و اگر کسی نسبت به این موضوع شک دارد، آن وقت می‌تواند با دیگر رؤسای باشگاه‌هایی که در آنها کار کرده‌ام مشورت کند. شما می‌تواند توانایی‌های فنی مرا به عنوان یک سرمربی زیر سؤال ببرید اما نمی‌توانید به شخصیتم به عنوان یک انسان شک کنید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت