خانه / خبرهای فوتبال خارجی / فن‌درسار برای کمک به اولین تیمش از بازنشستگی خارج می‌شود

فن‌درسار برای کمک به اولین تیمش از بازنشستگی خارج می‌شود

فن‌درسار برای کمک به اولین تیمش از بازنشستگی خارج می‌شود

 اسطوره فوتبال هلند ۵ سال بعد از اینکه بازنشسته شد، تصمیم به بازگشت گرفت.
به گزارش سایت نود، ادوین فن‌درسار بعد از شکست منچستریونایند در فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۱ مقابل بارسلونا بازنشسته شد. این دروازه‌بان هلندی باسابقه‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال کشورش به شمار می‌رود. این دروازه‌بان ۴۵ ساله آماده می‌شود بعد از ۵ سال دوباره به میادین برگردد.
بخش بین‌المللی سایت گل گزارش داد تیم آماتور نوردویک که فن‌درسار فوتبال را از آنجا شروع کرد این روزها با بحران دروازه‌بانی روبرو شده است. “مصطفی ماره‌زین” گلر اصلی این تیم به شدت مصدوم شده و نوردویک درحال حاضر هیچ گزینه‌ای برای حضور درون دروازه ندارد. این بحران مسئولان تیم را مجبور کرده برای جذب یک دروازه‌بان، خارج از فصل نقل و انتقالات با اتحادیه فوتبال هلند مکاتبه کنند.
براساس این گزارش، اتحادیه فوتبال هلند با این درخواست موافقت کرده و مسئولان تیم نوردویک هم فن‌درسار را که درحال حاضر عضو افتخاری این تیم است، به عنوان دروازه‌بان جدید خود معرفی کرده‌اند.
پیتر وینک مدیر ورزشی این تیم به روزنامه محلی Voetbal in de Bollenstreek گفته: او معمولا کنار ماست و دلش با تیم است. او فقط برای یک بازی درون دروازه خواهد ایستاد. از اینکه ادوین می‌خواهد اینطور به ما کمک کند بسیار خوشحالیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *