خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اسکوچیچ: بازیکنان تیمم در تراکتورسازی سرباز هستند

اسکوچیچ: بازیکنان تیمم در تراکتورسازی سرباز هستند

اسکوچیچ: بازیکنان تیمم در تراکتورسازی سرباز هستند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از اینکه تماشاگران نمی‌توانند این تیم مقابل تراکتورسازی را با حضور در ورزشگاه تماشا کنند، ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: طبیعتاً اطلاع دارید که هر دو تیم بدون برخی از بازیکنان استاندارد خود بازی می‌کنند. به هر حال طبیعی است که بهترین تیم، تیمی خواهد بود که وضعیت جاری را درک کند. انتظار من این است که بازی خوبی ببینیم و نتیجه خوبی هم در کنارش کسب کنیم. باید ابراز ناخرسندی کنم بابت اینکه تماشاگران نمی‌توانند بازی را از نزدیک تماشا کنند،‌ چون ما بازی می‌کنیم به خاطر هواداران.

وی ادامه داد: قبل از بازی به کسب یک امتیاز فکر نمی‌کنیم و با مساوی هم راضی نمی‌شویم. مطمئناً در این بازی هم هر دو تیم برای کسب سه امتیاز به زمین می‌آیند. تراکتورسازی تیم خوبی دارد و اگر حرف من را قبول داشته باشید، تراکتورسازی راحت‌تر می‌تواند ارنج کند. ما بازیکنانی داریم که قرارداد سه ساله با ما دارند، اما اکنون در تراکتورسازی سرباز هستند. باید برای تراکتورسازی در آسیا آرزوی موفقیت کنم، اما این حق ماست که بهترین تیم‌مان را برای کسب پیروزی و شکست تراکتورسازی به میدان بفرستیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص وضعیت خودش هم اظهار داشت: من با باشگاه فولاد خوزستان قرارداد دارم و زمانش که برسد درباره ماندن یا نماندن در این تیم فکر خواهم کرد. اکنون تمام تمرکزم این است که فولاد در پایان فصل در جایگاه مناسبی قرار بگیرد.

اسکوچیچ درباره محرومیت هواداران تراکتورسازی از تماشای بازی تیم‌شان گفت: اگر اجازه بدهید زیاد وارد این مسائل نشوم، چون ارتباطی به من ندارد. من به عنوان یک ورزشکار و مربی دوست ندارم جایی بازی کنم که سکوها خالی هستند. من فکر می‌کنم اگر حضور هواداران مجاز بود و ۵۰ هزار نفر به ورزشگاه می‌آمدند، بازی برای ما هم بهتر بود. بگذارید سر من در کار خودم باشد و مطمئناً هستند کسانی که بهتر می‌توانند به این سؤال پاسخ بدهند.

وی درباره اینکه منظورش از اینکه تراکتورسازی بازیکنان فولاد را برای سربازی گرفته و کار راحتی در این بازی دارد، چیست، اظهار داشت: گفته بودم زمانی که اینجا آمدم، بازیکنان زیادی را از دست دادیم. نیمی از تیم را به دلیل مسائل سربازی و اتفاقات ناخواسته بازیکنان‌مان را از دست دادیم. ما هشت بازیکن اصلی‌مان را از دست دادیم و شش بازیکن گرفتیم. سوءتفاهم نشود، منظورم این بود که تراکتورسازی راحت‌تر می‌تواند تیمش را ارنج کند و منظور خاصی نداشتم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد غایبان تیمش در بازی با تراکتورسازی گفت: متأسفانه در هفته‌های اخیر مشکلات زیادی داشتیم که با مصدومیت روبه‌رو شده بودند. مساریچ یک ماه است که مصدومیت دارد و ابراهیمی هم مصدوم شده است. نبود این بازیکنان و البته چاگو کار ما را سخت می‌کند، اما بازیکنانی که در حال حاضر داریم در فرم خوبی هستند و می‌توانند به ما کمک کنند. با این حال تراکتورسازی همیشه یک تیم قوی است و اگر می‌خواهیم در این بازی نتیجه بگیریم باید کار را به خوبی پیش ببریم.

وی درباره اینکه کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد شد، گفت: تمرکز من روی تیم خودم است و باید بگویم من مربی فولاد هستم. اگر بخواهم بگویم کدام تیم قهرمان خواهد شد در حق دیگر همکارانم بی‌احترامی کرده‌ام.

اسکوچیچ درباره انتقادی که چند هفته پیش از داوری انجام داده بود و اینکه آیا هنوز سر حرف خود ایستاده است یا نه، خاطرنشان کرد: من تفسیر خودم را تغییر دادم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد در خصوص اینکه تیم‌های متعددی در استان خوزستان وجود دارند، اما هیچکدام نمی‌توانند نتیجه خوبی بگیرند و آیا بهتر نیست یک تیم قدرتمند از استان خوزستان در لیگ برتر شرکت کند، گفت: هر چقدر که استان خوزستان تیم‌های بیشتری داشته باشد، به همان اندازه پیشرفت خواهد کرد. من تمرکزم را روی تیم خودم می‌گذارم و به این مسائل کاری ندارم، اما وقتی سه تیم داریم یعنی استان ما از پتانسیل بالایی برخوردار است.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *