خانه / خبرهای فوتبال خارجی / فن خال به دنبال رکوردشکنی مقابل لیورپول

فن خال به دنبال رکوردشکنی مقابل لیورپول

فن خال به دنبال رکوردشکنی مقابل لیورپول

سرمربی هلندی منچستریونایتد به دنبال ثبت رکوردی جدید در تاریخ این باشگاه است.

به گزارش وبسایت نود، لوئیز فن خال که از زمان قبول هدایت منچستریونایتد موفق شده در ۴ بازی پیاپی مقابل لیورپول پیروز شود به دنبال کسب پنجمین پیروزی پیاپی مقابل این تیم در دیدار فردا شب در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا است تا رکورد جدیدی در زمینه تعداد پیروزی متوالی مقابل لیورپول در تاریخ یونایتد ثبت شود.

فن خال در نشست خبری امروز خودش درباره این بازی گفته:” جالب است که در زمان حضور من در یونایتد موفق شدیم این همه مقابل لیورپول پیروز شویم. این اتفاق خوبی برای من است چون هواداران وقتی تیمی مثل لیورپول را شکست می دهیم بیشتر خوشحال می شوند.

دوست دارم برای پنجمین و ششمین بار مقابل آن ها پیروز شویم. می خواهم برای هواداران این بازی ها را ببریم. اگر فردا شب پیروز شویم نام من در تاریخ منچستریونایتد ثبت می شود.

یونایتد مقابل لیورپول یک بازی بزرگ است. اهیمت این بازی بسیار زیاد است چون هر دو تیم برای حضور در لیگ قهرمانان می جنگند. متوجه شدم که در انگلیس نسبت به لیگ اروپا نگاه منفی وجود دارد اما ۵۸ هزار نفر برای بازی مقابل میتیلند به الدترافورد آمدند. این بازی بسیار مهمی برای هر دو باشگاه است.”

فن خال همچنین درباره آخرین وضعیت مصدومان تیمش گفته:” آنتونیو والنسیا به تمرینات بازگشته و احتمالا فردا شب روی نیمکت خواهد بود. شواین اشتایگر هم از روز گذشت به تمرینات تیم بازگشت.”

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *