خانه / خبرهای فوتبال خارجی / کونته ماه آینده محاکمه می‌شود
antonio-conte

کونته ماه آینده محاکمه می‌شود

کونته ماه آینده محاکمه می‌شود

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا که جزو متهمان پرونده تبانی پنج سال پیش فوتبال این کشور است، در ابتدای ماه آینده محاکمه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولین جلسه محاکمه آنتونیو کونته بابت نقشی که در ماجرای تبانی فوتبال ایتالیا در سال 2011 موسوم به «کالچواسکومسه» داشت، در تاریخ چهارم آوریل (15 فروردین) آغاز می‌شود و انتظار می‌رود که این محاکمه تا ماه می ادامه داشته باشد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال یوونتوس متهم است که با وجود اطلاع از ماجرای تبانی تیم پیشین خود سیه‌نا و تیم آلبینو‌لفه برای تعیین نتیجه بازی رودرروی دو تیم در سال 2011 آن را به مسئولان فوتبال ایتالیا گزارش نکرده است.

وکیل سرمربی حال حاضر تیم ملی ایتالیا خواستار محاکمه‌ای سریع‌تر برای موکل خود شده است تا این محاکمه تمرکز کونته را برای آماده‌سازی آتزوری جهت شرکت در رقابت‌های یورو 2016 فرانسه نگیرد.

در همین رساتا نشریه گاتزتا دلواسپورت گزارش کرده که کونته تقاضا کرده محاکمه او در تاریخ چهارم آوریل آغاز شود و حداکثر تا تاریخ 21 آوریل و در صورت نیاز به زمان بیشتر برای رسیدگی به این پرونده، تا تاریخ 9 یا 10 ماه می خاتمه پیدا کند. در صورت محقق شدن خواسته کونته، او یک ماه زمان خواهد داشت تا تیمش را برای اولین بازی‌ در مرحله گروهی یورو 2016 که 13 ژوئن (23 خرداد) برابر بلژیک است، آماده کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *