پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12541 20 اسفند 1394 ساعت [ 0:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مولر: غریزه گلزنی در وجود من و لواندوفسکی است

هافبک آلمانی بایرن‌مونیخ می‌گوید که رابطه خیلی خوبی با هم‌تیمی لهستانی‌اش دارد.

مولر: غریزه گلزنی در وجود من و لواندوفسکی است

هافبک آلمانی بایرن‌مونیخ می‌گوید که رابطه خیلی خوبی با هم‌تیمی لهستانی‌اش دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس مولر که به همراه روبرت لواندوفسکی در فصل جاری از 59 گل بوندس‌لیگایی بایرن‌مونیخ 40 گل (17 گل مولر و لواندوفسکی 23 گل) به ثمر رسانده‌اند، در گفت‌و‌گو با نشریه «بیلد» آلمان به تمجید از هم‌تیمی لهستانی‌اش پرداخت و گفت: من و روبرت رابطه خیلی خوبی با هم داریم و غریزه گلزنی در وجودمان است. در جریان بازی از کناره‌ها توپ‌های خطرناکی دریافت می‌کنیم و این چیزی است که مربی از ما می‌خواهد.

وی افزود: گواردیولا هم می‌داند که وقتی من و لواندوفسکی در کنار هم در خط حمله قرار می‌گیریم، برای رقبا دردسرساز می‌شویم. تنها محدودیتی که من دارم، این است که نمی‌توانم در نوک خط حمله بازی کنم. روبرت مهاجم نوک است و من باید پشت او بازی کنم.

مهاجم ملی‌پوش باواریایی‌ها با ابراز تأسف از اینکه پپ گواردیولا در پایان فصل آلیانتس آره‌نا را به مقصد منچسترسیتی ترک خواهد کرد، اظهار داشت: ما به صورت تیمی پیشرفت زیادی کرده‌ایم و می‌دانیم که چطور و در بالاترین سطح به وظیفه‌مان عمل کنیم. به هر حال تیم در ادامه از کار با گواردیولا لذت خواهد برد، ولی او برای فصل آینده برنامه‌های متفاوتی دارد و حق هم دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت