پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12545 20 اسفند 1394 ساعت [ 0:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن‌خال: شواین‌اشتایگر و والنسیا آماده بازی هستند

سرمربی شیاطین سرخ از بازگشت هافبک‌های آلمانی و اکوادوری‌اش به مستطیل سبز خبر داد.

فن‌خال: شواین‌اشتایگر و والنسیا آماده بازی هستند

سرمربی شیاطین سرخ از بازگشت هافبک‌های آلمانی و اکوادوری‌اش به مستطیل سبز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال که شاگردانش فردا شب (پنجشنبه) در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا میهمان لیورپول هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: آنتونیو والنسیا و باستین شواین‌اشتایگر در آستانه رسیدن به شرایط بازی هستند. فکر می‌کنم در همین ماه مارس خیلی از بازیکنان‌ مصدوم‌مان به ترکیب تیم بازگردند.

وی افزود: البته زمانی هم که آنها به شرایط بازی می‌رسند وضعیت آسان نخواهد بود، چون باید ببینیم که آیا می‌توانند خود را با ریتم تیم وفق دهند یا خیر؟ برای مثال شواینی پس از پشت سر گذاشتن دوران ریکاوری‌اش تنها یک جلسه با تیم تمرین کرده است. والنسیا هم خیلی به شرایط بازی نزدیک شده و فکر می‌کنم فردا بتواند به عنوان بازیکن جانشین مورد استفاده قرار بگیرد، ولی شرایط 90 دقیقه بازی کردن را هنوز ندارد.

سرمربی هلندی سرخپوشان شهر منچستر در ادامه عنوان کرد: همیشه باید در تقابل با رقبا قوی‌ترین ترکیب را انتخاب کنم، اما گاهی اوقات هم براساس شرایط از جوانان استفاده می‌کنم. در کنار اینها باید با برنامه فشرده بازی‌ها کنار بیایم و به همین خاطر مجبور به استفاده چرخشی از بازیکنان می‌شوم.

وی در مورد دیدار فردای شاگردانش مقابل سرخپوشان مرسی‌ساید که اولین تقابل دو تیم در مسابقات اروپایی است، اظهار داشت: بازی دو تیم منچستریونایتد و لیورپول جدالی سنتی و تاریخی است، به همین خاطر این بازی برای هر دو تیم مهم است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت