خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بلان: فکر ارائه چنین عملکرد خوبی را در استمفوردبریج نمی‌کردیم

بلان: فکر ارائه چنین عملکرد خوبی را در استمفوردبریج نمی‌کردیم

بلان: فکر ارائه چنین عملکرد خوبی را در استمفوردبریج نمی‌کردیم

سرمربی PSG پس از صعود تیمش به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اعتراف کرد که تصورش را نمی‌کرده شاگردانش در خانه چلسی چنین عملکرد خوبی را ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوران بلان پس از پیروزی 2 بر یک شاگردانش در خانه چلسی در دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که مجموعاً به برتری 4 بر 2 و صعود این تیم به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها انجامید، گفت: از لحاظ نتیجه، خود بازی و این حقیقت که ما راهی مرحله بعد رقابت‌ها شدیم، بازی مثبتی بود. حقیقت این است که فکرش را نمی‌کردیم قادر باشیم در استمفوردبریج چنین عملکرد خوبی را ارائه دهیم، ولی از همان شروع تا پایان بازی را به خوبی تحت‌کنترل خود داشتیم، حتی زمانی که دروازه‌مان باز شد در مجموع نگرانی نداشتیم. ما بازی معمول خود را به نمایش گذاشتیم و همین باعث شد تا شب راحت‌تری نسبت به چیزی که انتظارش را داشتیم، سپری کنیم.

وی افزود: ما کیفیت واقعی خود را به نمایش گذاشتیم و در حمله خیلی موثر بودیم.  پیروزی بر چلسی در استمفوردبریج چالش واقعاً دشواری بود. فکر می‌کردم که این فصل تقابل با چلسی دشوارتر باشد، ولی این دومین بار است که ما در اینجا به پیروزی می‌رسیم و صعودمان را قطعی می‌کنیم. این نشان از این است که ما در حال پیشرفت هستیم. برای اینکه به مراحل بالاتر صعود کنیم باید خوش‌شانس هم باشیم، ولی تنها شانس تعیین کننده نیست، چون در چنین بازی‌هایی جزئیات تعیین‌کننده هستند و در نهایت قرعه‌ای هم که نصیب‌مان می‌شود خیلی اهمیت دارد.

سرمربی PSG تأکید کرد: می‌خواستیم از سد چلسی بگذریم و فکر می‌کنم بازی در این سطح دشوارتر باشد، اما می‌دانستم که بازیکنانم قادر به انجام این کار هستند. بین دو نیمه به آنها گفتم که به همین روند ادامه دهید، چون اگر همین روند را ادامه دهیم، قطعاً بازیکنان چلسی به لحاظ روحی به هم می‌ریزند. شاید چلسی فکر می‌کرد که ما پس از گلزنی رویکردمان را تغییر خواهیم داد، اما اینطور نبود.

بلان در ادامه عنوان کرد: خوشحالم. ما در تمامی نقاط زمین آنها را مهار کردیم. به علت مصدومیت مارکو وراتی مجبور شدم آدرین ربیوت را در ترکیب قرار بدهم که خوشبختانه او به مانند بازی مقابل رئال‌مادرید در این دیدار هم عالی بازی کرد. به هر حال باید به بازیکنانی که عالی کار می‌کنند، اعتماد کرد و ربیوت هم در  این بازی فوق‌العاده بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *