پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12585 20 اسفند 1394 ساعت [ 19:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

احمدزاده: بازیکنان ملوان مشکل بدنی دارند

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: امروز متوجه شدم که بازیکنان ملوان مشکل بدنی دارند.

احمدزاده: بازیکنان ملوان مشکل بدنی دارند

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: امروز متوجه شدم که بازیکنان ملوان مشکل بدنی دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد احمدزاده پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری گفت: قبل از هر چیز از تماشاگران انزلی تشکر می‌کنم که 90 دقیقه ما را مورد حمایت خود قرار دادند. در این بازی موقعیت‌های خوبی داشتیم که از آنها استفاده لازم را نبردیم.

وی افزود: در ایجاد موقعیت موفق ظاهر شدیم و بیش از 5 موقعیت گلزنی به دست آوردیم که یکی از آنها ضربه پنالتی بود و متاسفانه نتوانستیم از آن بهره ببریم. به نظرم در کل خوب بودیم اما می‌توانست این بازی به نفع ما رقم بخورد.

احمدزاده با تاکید بر اینکه تیمش با مشکل بدنی مواجه هست، یادآور شد: تا دقیقه 75 خیلی خوب بودیم و در واقع تا این دقیقه بازیکنان خواسته‌های تاکتیکی کادرفنی را برآورده کردند اما در 15 دقیقه پایانی نتوانستیم تیر خلاص را به تیم 10 نفره استقلال خوزستان وارد کنیم و دلیل آن هم افت بدنی بازیکنان بود. خوشبختانه تا بازی با سپاهان که 12 فروردین خواهد بود این فرصت را داریم که روی بدن بازیکنان کار کنیم هرچند آنها در بازی امروز تا آنجا که در توان داشتند از جان مایه گذاشتند و من از تلاش آنها متشکرم.

سرمربی ملوان در واکنش به این سوال که آیا تیمش با کمبودهای زیادی مواجه است یا خیر، گفت: من فقط در مورد داشته‌های تیمم صحبت می‌کنم و قصد شکایت ندارم. ما باید از همین دارایی‌های خود به بهترین شکل استفاده کنیم و صحبت کردن در مورد مشکلات هیچ فایده‌ای ندارد باید از توانایی‌مان در زمین و روی نیمکت استفاده کنیم و انشاءالله در فرصتی که در تعطیلات در اختیارمان است نهایت استفاده را خواهیم برد.

وی اظهار داشت: امروز فهمیدم که تیمم با مشکل بدنی هم مواجه است چرا که به بازیکنانم نگفته بودم در 15 دقیقه پایانی بخواهند روی توپ‌های بلند روی بیاورند و آنها خودسرانه این کار را کردند که دلیلش هم افت بدنی بود. خیلی امیدوار بودم که در 15 دقیقه پایانی به راحتی بتوانیم حریف 10 نفره‌مان را ببریم اما به خاطر همان مشکل ناآمادگی این اتفاق رخ نداد. امروز تماشاچیان ما بی‌نظیر بودند و همه چیز برای کسب 3 امتیاز مهیا بود که متاسفانه آن را به دست نیاوردیم.

احمدزاده در پاسخ به این سوال که آیا تعویض‌هایش در بازی تاثیرگذار بودند یا نه، گفت: نه، به هیچ وجه از بازیکنان تعویضی رضایت ندارم. هر بازیکنی تعویضی که به میدان می‌آید باید در بازی تاثیرگذار باشد اما هیچ یک از 3 تعویض ما تاثیری در بازی نگذاشتند، ما از تعویض‌هایمان مخصوصا مهرداد اولادی که مورد حمایت تماشاچیان نیز هست بیشتر از اینها انتظار داریم و این بازیکن باید خودش را در تعطیلات به مرز آمادگی لازم برساند. پیش از این قصد داشتم به بازیکنان 4 روز استراحت بدهم اما در تعطیلات نوروز بیشتر از یکی، دو روز به آنها استراحت نخواهم داد.

سرمربی ملوان درباره اینکه تیمش در لیگ خواهد ماند یا نه، گفت: کار سخت است هرچند من همیشه در شرایط سخت هدایت تیم ملوان را برعهده گرفتم، آمده‌ام تا در این تیم تاثیرگذار باشم، اگر قرار بود نتوانم تاثیری در تیم بگذارم الان اینجا نبودم. البته تنهایی نمی‌شود کاری انجام داد بلکه باید همه دست به دست هم دهیم تا تیم شرایط بهتری پیدا کند. امروز در دقایقی از بازی خیلی خوب بودیم و من از عملکرد شاگردانم راضی‌ام و انشاءالله با بالابردن توان بدنی بازیکنان شرایط بهتر خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش به اردو خواهد رفت یا نه، تصریح کرد: قبل از اینکه کارم را شروع کنم برنامه اردوی برای تیم نداشتم اما وقتی امروز مشکل بدنی بازیکنان را دیدم شرایط تغییر کرد، من دو هدف در ملوان خواهم داشت و اینکه اول بتوانیم از نظر هماهنگی بهتر شده و اشکالات فنی‌مان را برطرف کنیم. هدف دوم اینکه توان بدنی‌مان را بالا ببریم.

احمدزاده در خصوص اینکه آیا تغییر در کادرفنی تیمش ایجاد خواهد کرد یا نه گفت: آنچه مسلم است کادرفنی پیشین باشگاه تا حد توان‌شان برای تیم زحمت کشیده‌اند و در این مورد شکی وجود ندارد انشاءالله بتوانیم با همین کادری که داریم مشکلات فنی و بدنی تیم‌مان را برطرف کنیم. از نظر روحی روانی هم این کادر با بازیکنان نزدیکتر است و حتما این مسئله تاثیر خودش را می‌گذارد. امیدوارم با حمایت تماشاچیان و مجموعه باشگاه بتوانیم در ادامه فصل نتایج خوبی بگیریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت