خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / پرویز مظلومی: پدیده اتوبوسی دفاع می کرد

پرویز مظلومی: پدیده اتوبوسی دفاع می کرد

پرویز مظلومی: پدیده اتوبوسی دفاع می کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی تیمش برابر پدیده گفت: موقعیت های زیادی را روی دروازه حریف ایجاد کردیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ضمن اینکه تیم حریف اتوبوسی دفاع می کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز مظلومی پس از دیدار شامگاه امروز پنجشنبه تیمش برابر پدیده که با تساوی بدون گل به پایان رسید ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی از سوی استقلال ارائه شد اما فقط گل نزدیم. ما در این دیدار موقعیت به حریف ندادیم اما نتوانستیم از فرصت هایی که بدست آوردیم استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به عملکرد تیم حریف گفت: پدیده اتوبوسی دفاع می کرد. حیف شد که ما نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم. متاسفانه بعد از از دست دادن چشمی خلا در خط دفاعی ما ایجاد شد. با این حال از بازیکنانم تشکر می کنم که همه تلاششان را کردند.

وی با بیان اینکه برخی بازیکنانش اخطار بی مورد گرفتند گفت: متاسفانه برخی بازیکنان به خاطر اینکه عصبانی شده بودند کارت بی مورد گرفتند که طبیعتا به آنها تذکر خواهیم داد.

مظلومی با بیان اینکه به تیم داوری خسته نباشید می گوید در مورد قضاوت داور نیز گفت: باید بررسی شود که آیا واقعا وقت تلف شده چهار دقیقه بود؟ فکر می کنم که باید زمان بیشتری را می گرفت. ضمن اینکه به من گفتند آن توپی که روی خط برگردانده شد گل شده است. با این حال باید بررسی شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اینکه این تساوی بیشتر به نفع تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان شد گفت: به هر حال ما سال آینده هفت بازی حساس پیش رو داریم که باید آنها را با پیروزی پشت سربگذاریم. سرنوشت دست خودمان است و امیدوارم بتوانیم به امتیازات مورد نظر دست پیدا کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *