پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12619 21 اسفند 1394 ساعت [ 18:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دایی: موقعیت‌های ما بیشتر از پرسپولیس بود

سرمربی تیم فوتبال صبای قم مدعی شد در دیدار مقابل پرسپولیس موقعیت‌های این تیم بیشتر از سرخپوشان بوده است.

دایی: موقعیت‌های ما بیشتر از پرسپولیس بود

سرمربی تیم فوتبال صبای قم مدعی شد در دیدار مقابل پرسپولیس موقعیت‌های این تیم بیشتر از سرخپوشان بوده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دایی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی سخت و در هر دو نیمه پایاپای بود. در این بازی موقعیت‌های ما بیشتر از پرسپولیس بود و متأسفانه اشتباه کردیم و روی اشتباه بد نتیجه بازی را دادیم. چند بازی اشتباهات دست از سر ما بر نمی‌دارد. ما در کار فنی و تیمی خوب بودیم، اما اشتباهات فردی را نمی‌توانم به آن صورت حل کنم و اشتباه ناشیانه باعث شد، ببازیم.

وی ادامه داد: ما در این بازی و در نیمه دوم به جز چند دقیقه‌ای که باد روی بازی تأثیر گذاشته بود توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و تا دقیقه 90 و اندی تلاش کردیم که گل خورده را جبران کنیم، اما موقعیت‌ها را به بیرون زدیم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم خاطرنشان کرد: ما از ابتدای فصل خوب تمرین کردیم، خوب کار کردیم  با همه مشکلاتی که داشتیم شرایط خوبی را در تمرینات دنبال کردیم، اما بدشانسی می‌آوریم. ما اشتباهات‌مان زیاد است و امیدوارم این اشتباهات دست از سرمان بردارد. مطمئناً با یک برد همه چیز تغییر می‌کند و ما تمام سعی و تلاش‌مان را خواهیم کرد در بازی‌هایی که پیش روی ماست موفق عمل کرده و امتیاز لازم را کسب کنیم.

دایی در خصوص اینکه چرا در این بازی ابوالفضل ابراهیمی را روی نیمکت نشانده بود، گفت: ما در این بازی سعی کردیم از پیام صادقیان و پاس‌های در عمق او استفاده کنیم که به دلیل نوع بازی پرسپولیس این اتفاق رقم نخورد. در نیمه دوم تصمیم گرفتیم ابراهیمی را به بازی بیاوریم که جزو بچه‌های خوب و بااخلاق تیم ماست. زمانی هم که او به بازی آمد، عملکرد خوبی داشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت