پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12623 21 اسفند 1394 ساعت [ 18:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بنزما یک قدم دیگر به یورو ۲۰۱۶ نزدیک‌تر شد

شانس مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید برای همراهی خروس‌ها در مهمترین رویداد فوتبالی جهان در سال ۲۰۱۶ افزایش پیدا کرد.

بنزما یک قدم دیگر به یورو ۲۰۱۶ نزدیک‌تر شد

شانس مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید برای همراهی خروس‌ها در مهمترین رویداد فوتبالی جهان در سال ۲۰۱۶ افزایش پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از عوامل اصلی که مانع از حضور کریم بنزما در اردوی تیم ملی فرانسه برای شرکت در رقابت‌های یورو 2016 می‌شد، از سر راه او برداشته شد.

بنزما که تا پیش از این به دلیل ماجرای اخاذی از متئو والبوئنا، هافبک لیون برای انتشار یک فیلم خصوصی از وی و متهم بودن به نقش داشتن در این ماجرا، از سوی قاضی پرونده از ارتباط برقرار کردن و رویارویی با والبوئنا منع شده بود و به همین دلیل اجازه حضور در اردوی تیم ملی فرانسه را هم نداشت، حالا می‌تواند با هافبک لیون تماس داشته باشد، چرا که قاضی پرونده ممنوعیت روبه‌رو شدن این دو بازیکن فرانسوی را لغو کرد.

بنزما هنوز از اتهام دست داشتن در ماجرای اخاذی از والبوئنا تبرئه نشده است و حتی امکان دارد به مجازات حبس محکوم شود اگر ثابت شود که همدست مجرمان پرونده بوده است. البته او بارها بر این موضوع تأکید کرده است که هدفش کمک کردن به والبوئنا بوده است، نه ترساندن او برای همکاری با با‌ج‌خواهان.

به دنبال افشا شدن ماجرای نقش داشتن بنزما در ماجرای اخاذی از والبوئنا، برخی از مقامات ورزشی فرانسه از جمله رئیس فدراسیون فوتبال این کشور خواهان اخراج مهاجم رئال مادرید از تیم ملی فرانسه شدند و دیدیه دشان نیز برای اردوی‌های اخیر خروس‌ها از مهاجم پیشین لیون دعوت به عمل نیاورد.

به دنبال لغو ممنوعیت برقراری تماس میان بنزما و والبوئنا، سیلوین کورنیه، وکیل بنزما اظهار داشت: کریم بسیار خوشحال است. عقل سلیم پیروز شد. این اتفاق قدمی مهم است، اما برای ما مهمترین چیز اثبات بی‌گناهی کریم است.

با وجود برطرف شدن مانع قانونی حضور بنزما و والبوئنا در یک تیم، هنوز حضور مهاجم رئال مادرید در اردوی خروس‌ها برای شرکت در یورو 2016 قطعی نیست، چرا که نوئل لوگرائه، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه هنوز با بازگشت او به جمع شاگردان دیدیه دشان موافقت نکرده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت