کد خبر : 12647 22 اسفند 1394 ساعت [ 12:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دلیل خط خوردن طارمی از ترکیب اصلی بازی دیروز پرسپولیس

پس از خط خوردن آقای گل لیگ از لیست پرسپولیس شایعات زیادی مطرح شد.

دلیل خط خوردن طارمی از ترکیب اصلی بازی دیروز پرسپولیس

پس از خط خوردن آقای گل لیگ از لیست پرسپولیس شایعات زیادی مطرح شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از خبرآنلاین، مهدی طارمی روز گذشته در ترکیب اصلی تیم پرسپولیس نبود. او نبود و سرخپوشان نشان دادند، بدون طارمی هم می توانند برنده باشند.

برانکو ایوانکوویچ هر چقدر در دوران حضور در تیم ملی، چشمش را بر روی یک سری اتفاقات می بست و محافظه کارانه عمل می کرد، در پرسپولیس احتیاط را کنار گذاشته و سفت و سخت برخورد می کند.

او حاضر شد حتی روی نام فرناندو گابریل، هافبکی که تمام پرسپولیسی ها می گفتند باید بماند، خط قرمز کشید. پیام صادقیان را گفت نمی خواهد و محسن بنگر را با چند تبصره نگه داشت.

حالا به نظر می رسد چالش جدید برانکو طارمی است، بازیکنی که مدت زیادی از جنجالش در تمرین قرمزها نمی گذرد. مهدی در آن اتفاق نشان داد که هنوز به پختگی نرسیده و رسانه ها تصویری از او ساخته اند که شاید آنقدرها شبیه اش نباشد. تنها اندکی بعد، در بازی روز گذشته صبا برانکو طارمی را از لیست تیمش بیرون گذاشت تا شایعه پشت شایعه ردیف شود.

اولین شایعه این بود که او قصد نداشت جلوی تیم دایی بازی کند اما مهدی در بازی رفت مقابل صبا بازی کرد و اتفاقا گل هم زد تا این شایعه رد شود.

شایعه دیگر این بود که او سرما خورده است اما اگر این اتفاق افتاده بود، پرسپولیسی ها در زمان خط زدن این بازیکن برای جلوگیری از شایعه این خبر را رسما اعلام می کردند که نکردند.

گویا باید سومین شایعه را جدی گرفت که مربوط به دیر رفتن طارمی به اردو و رفتارهای بعدی اوست. ماجرا از این قرار است که طارمی با تاخیر به اردوی پرسپولیس رفت و وقتی به او ایراد گرفتند که چرا تاخیر داشته، به جای عذرخواهی، طور دیگری رفتار کرد. این موضوع باعث عصبانیت برانکو شد و ترجیح داد این بازیکن را به خاطر بی انضباطی از بازی دیروز کنار بگذارد. اگر این شایعات حقیقت داشته باشد، بی شک برانکو به سادگی از کنارش عبور نخواهد کرد.

طارمی تازه در ابتدای راه است و به نظر نمی رسد این رفتارها بتواند آینده درخشانی را برایش رقم بزند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت