پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12671 22 اسفند 1394 ساعت [ 21:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عابدینی: کفاشیان فداکاری کرد تا فوتبال ایران تعلیق نشود

امیر عابدینی که امروز (شنبه) در روز پایانی ثبت نام انتخابات در فدراسیون فوتبال حضور داشت، به خبرنگاران گفت که بعید است کفاشیان ثبت نام کند.

عابدینی: کفاشیان فداکاری کرد تا فوتبال ایران تعلیق نشود

امیر عابدینی که امروز (شنبه) در روز پایانی ثبت نام انتخابات در فدراسیون فوتبال حضور داشت، به خبرنگاران گفت که بعید است کفاشیان ثبت نام کند.

به گزارش وب سایت نود، عابدینی مقابل خبرنگاران گفت:« چند نکته است که بر اساس اولویت صحبت می‌کنم. تمدید ساعت ثبت‌نام چیزی به کسانی که می‌خواستند بیایند و ثبت‌نام کنند، اضافه نکرد. وقتی کفاشیان آمد، استنباط من این بود که مصمم شده ثبت‌نام نکند و دلیلش هم ساده بود. از او خواسته بودند اساسنامه تغییر کند که اگر تغییر کند، اساسنامه باید به دولت برود تا تأیید شود. اگر قرار به این کار باشد و اساسنامه را وزارت ورزش‌وجوانان تغییر دهد، آیا مورد تأیید فیفا خواهد بود؟ کفاشیان ارزیابی کرده که آمدن او با این اتفاقات یک فرصت‌سوزی خواهد شد و بعید است ثبت‌نام کند.

وی افزود: به نظر من کفاشیان کنار کشید تا انتخابات به فوتبال ضربه نزده و سر موعد مقرر برگزار شود. ما هشت سال با این اساسنامه کار می‌کنیم، اما به یک باره در روز ثبت‌نامه آقایان به فکر تغییرات در اساسنامه، اصلاح یا مصوبه آن می‌افتند.

عابدینی درباره وضعیت اسدی و حضور وی در انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت:اسدی دبیر ماند و کاندیدا نشد. در جلسه‌ای که در سازمان بازرسی برگزار شد، به وجود نداشتن مصوبه اساسنامه توسط دولت ایراد گرفتند. اگر کیومرث هاشمی برگه‌ای را در این خصوص نشان دهد، تعجب می‌کنم. چیزی که در دولت قبلی عجیب است، این است که چگونه سند چنین مصوبه بزرگی را نداریم. پس با این حساب تا به امروز همه انتخابات و کارهایی که انجام دادیم، زیر سوال می‌رود. وقتی که یک ماه از تصویب یک اساسنامه می‌گذرد و دستورش نمی‌آید نمی‌توان دست روی دست گذاشت و اجرایی می‌شود.

عابدینی در پایان گفت:من معتقدم که کفاشیان فداکاری کرد و ثبت‌نام نکرد تا فوتبال ایران تعلیق نشود. خود من به او اصرار کردم تا کاندیدا شود اما قبول نکرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت