پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12735 24 اسفند 1394 ساعت [ 18:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه‌نویی: از پاختاکور امتیاز بگیریم، به صعود امیدوار می‌شویم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز معتقد است که اگر تیمش از دیدار خارج از خانه مقابل پاختاکور ازبکستان امتیاز بگیرد، به صعود امیدوار خواهد ماند.

قلعه‌نویی: از پاختاکور امتیاز بگیریم، به صعود امیدوار می‌شویم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز معتقد است که اگر تیمش از دیدار خارج از خانه مقابل پاختاکور ازبکستان امتیاز بگیرد، به صعود امیدوار خواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پاختاکور ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پاختاکور از تیم‌های ریشه‌دار ازبکستان است و در حال حاضر که دو هفته از لیگ ازبکستان سپری شده، در صدر جدول قرار دارد. طبیعتاً ما فردا بازی سختی داریم و شرایط جدول به گونه‌ای است که این بازی همان‌طور که برای پاختاکور مهم است برای ما نیز اهمیت فراوانی دارد.

وی ادامه داد: پاختاکور تیمی بسیار سرعتی و قدرتی است و ما سعی می‌کنیم تا در دیدار فردا سرعت و فضا را از این تیم بگیریم. البته این تیم نقاط ضعفی هم دارد که ما تلاش می‌کنیم از آنها نیز استفاده کرده و با امتیاز به تبریز برگردیم. در مجموع امیدوارم فردا هر دو تیم یک بازی خوب را به نمایش بگذارند تا تماشاگران از تماشای آن لذت ببرند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش در بازی فردا که یک بازی خارج از خانه است، بازی هجومی را در دستور کار قرار می‌دهد یا خیر، خاطرنشان کرد: هر بازی شرایط خاص خود را دارد. مثل بازی با الجزیره، هدف اول ما در بازی فردا گل نخوردن و به دنبال آن رسیدن به دروازه حریف و گلزنی است. معتقدم ما اگر با امتیاز به تبریز بازگردیم اختلاف را حفظ می‌کنیم و به صعود امیدوار می‌شویم.

قلعه‌نویی تقویم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را در علت عدم نتیجه‌گیری تیم‌های ایرانی در سال‌های اخیر تأثیرگذار دانست و افزود: تقویم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ایرادهای زیادی دارد و تیم‌های غرب آسیا برخلاف تیم‌های شرق این قاره، برای رسیدن به هدف‌شان در این مسابقات باید دو فصل بازی کنند. من با تیم‌های سپاهان و استقلال هم به جمع هشت و چهار تیم برتر مسابقات صعود کرده‌ام، اما چون لیگ ایران به پایان رسیده بود برای ادامه مسابقات باید با تیم جدید شرکت می‌کردیم که این مسئله در عدم موفقیت ما نقش داشت.

سرمربی تراکتورسازان در پرسش به سؤال دیگری مبنی بر اینکه چرا در بین بازیکنان خارجی خود فقط از آگوستو سزار استفاده می‌کند، گفت: ما به ترکیبی رسیده‌ایم که خوب نتیجه می‌گیرد و مطمئناً وقتی یک مربی با ترکیبی خوب نتیجه می‌گیرد، در بازی‌های بعدی نیز از همان ترکیب ایده‌آل خود استفاده می‌کند. البته من دو ماه پیش این تیم را تحویل گرفته‌ام و در این مدت از کاردوسو نیز در ترکیب تیم خود استفاده می‌کنیم. از طرفی دیگر نانگ تازه به تیم ما اضافه شده و هنوز با تیم هماهنگ نیست.

به گزارش تسنیم، محمدرضا اخباری، دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز هم در نشست خبری حضور داشت و در مورد دیدار با پاختاکور ازبکستان گفت: ما بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا را خیلی خوب شروع کرده‌ایم و به صعود امیدوار هستیم. به اعتقاد من بازی فردا می‌تواند کمک زیادی برای ما در تحقق این امر باشد.

وی در مورد شناختش از خطرناک‌ترین بازیکنان تیم حریف اظهار داشت: کادر فنی تیم ما پاختاکور را آنالیز کزده است و می‌دانیم که حریف‌مان خط حمله خطرناکی را در اختیار دارد. حتی ما مدل حملات پاختاکور را بررسی کرده و از آنها آگاهی کامل داریم. امیدوارم فردا خط دفاعی ما مستحکم کار کند و بتوانیم دروازه تیم خود را بسته نگه داریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت