خانه / اخبار فوتبال ایران / گزارش تمرین امروز تیم ملی: تمرین ۶۰ دقیقه‌ای تیم ملی با مربی قدیمی و دروازه‌بان تازه وارد

گزارش تمرین امروز تیم ملی: تمرین ۶۰ دقیقه‌ای تیم ملی با مربی قدیمی و دروازه‌بان تازه وارد

گزارش تمرین امروز تیم ملی: تمرین ۶۰ دقیقه‌ای تیم ملی با مربی قدیمی و دروازه‌بان تازه وارد

تمرین تیم ملی فوتبال

تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور مربی بدنساز قدیمی این تیم پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در دور جدید اردوها که اولین جلسه‌اش امروز (دوشنبه) برگزار شد، از ساعت 16 با صحبت‌های کارلوس کی‌روش و خوش‌آمدگویی سرمربی تیم ملی به بازیکنان آغاز شد.

* تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در سالن آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

* کارلوس کی‌روش پس از صحبت با بازیکنان در گوشه‌ای از سالن نشست و تا پایان تمرین با جدیت و البته عصبانیتی که در چهره‌اش بود، تمرین را تماشا کرد. البته کی‌روش پس از پایان تمرین اعلام کرد که عصبانی نیست و اتفاقاً امروز خوشحال است.

* میکو، مربی بدنساز تیم ملی که پیش از جام جهانی به کادر فنی کارلوس کی‌روش اضافه شد و تا بازی دوستانه شیلی و سوئد با تیم ملی همکاری می‌کرد، پس از 12 ماه غیبت، دوباره در تمرینات تیم ملی حضور یافت.

* نیما میرزاده، دروازه‌بان جوان تیم فوتبال ملوان امروز به اردوی تیم ملی فراخوانده شد که با اضافه شدن او، تعداد بازیکنان تیم ملی به 20 نفر رسید.

* کمال کامیابی‌نیا و امید ابراهیمی زیر نظر میکو، مربی بدنساز تیم ملی کارهای اختصاصی انجام می‌دادند.

* تمرین امروز تیم ملی تا ساعت 17 و به مدت 60 دقیقه پیگیری شد و قرار است ساعت تمرینات تیم ملی در روزهای آینده اعلام شود. این دور از تمرینات تیم ملی تا روز جمعه، 28 اسفندماه ادامه خواهد داشت و روز 29 اسفند 24 بازیکن به اردو فراخوانده خواهند شد که تمرینات تیم ملی از دوم فروردین‌ماه 95 پیگیری می‌شود.

به گزارش تسنیم، تیم ملی در روزهای 5 و 10 فروردین‌ماه 95 در مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به ترتیب به مصاف تیم‌های هند و عمان می‌رود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *