پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12757 25 اسفند 1394 ساعت [ 11:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فالکائو: کارم در من‌یونایتد سخت بود اما با فن‌خال مشکلی نداشتم

مهاجم کلمبیایی تیم فوتبال چلسی اعتراف کرد که روزهای سختی را در اولدترافورد سپری کرده اما دلیل جدایی‌اش از این تیم اختلاف پیدا کردن با سرمربی هلندی آن نبوده است.

فالکائو: کارم در من‌یونایتد سخت بود اما با فن‌خال مشکلی نداشتم

مهاجم کلمبیایی تیم فوتبال چلسی اعتراف کرد که روزهای سختی را در اولدترافورد سپری کرده اما دلیل جدایی‌اش از این تیم اختلاف پیدا کردن با سرمربی هلندی آن نبوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رادامل فالکائو که از زمان جدایی‌اش از اتلتیکومادرید، هر سال برایش بدتر از سال قبل بوده است، سال گذشته یکی از بدترین سال‌های دوران بازیگری‌اش را تجربه کرد. او در یک فصل حضور قرضی‌اش در منچستریونایتد (15-2014) در 26 بازی‌اش در لیگ برتر تنها چهار گل زد که در آن بازی‌ها هم تنها 14 بار در ترکیب اصلی قرار گرفت.

فالکائوی 30 ساله در ابتدای فصل جاری به چلسی ملحق شد اما وضعیتش در استمفوردبریج حتی بدتر از زمانی بوده که در اولدترافورد بازی می‌کرد. او در غرب لندن تنها 9 بازی انجام داده و زمان زیادی را به خاطر مصدومیت خانه‌نشین بوده است.

مهاجم کلمبیایی آبی‌های لندن در گفت‌و‌گو با نشریه «تی‌یمپو» اظهار داشت: دوران بازیگری‌ام در منچستریونایتد واقعاً سخت بود. همه اوضاع مرا در آن تیم دیدند، اوضاعی که نتیجه‌اش بی‌ثباتی بود. من بعضی روزها بازی می‌کردم و بعضی‌ روزهای دیگر نه. یک روز 60 دقیقه بازی می‌کردم، روز بعد 45 دقیقه و یک روز دیگر 20 دقیقه. این روند باعث بی‌ثباتی در عملکرد من شده بود و گاهی اوقات نمی‌دانستم که در برنامه‌های سرمربی‌ام چه نقشی دارم و اینکه آیا او اصلاً قصد دارد از من استفاده کند یا نه.

فالکائو ادامه داد: روزهای سختی را سپری کرده‌ام. من عادت داشتم به طور منظم بازی کنم. بعد از مصدومیتی که در موناکو برای زانویم رخ داد (پارگی رباط صلیبی) به منچستریونایتد رفتم، تیمی که بعد از 25 سال بازی زیر نظر یک سرمربی، یک پروسه جدید را با تعدادی زیادی از بازیکنان جدید آغاز کرده بود اما من آن فرصتی که انتظار داشتم به دست آورم را به دست نیاوردم.

مهاجم پیشین اتلتیکومادرید تأکید کرد که دلیل جدایی‌اش از منچستریونایتد در پایان فصل و اینکه این باشگاه حاضر به قطعی کردن قرارداد قرضی او نشد، به خاطر وجود اختلاف میان وی و لوئیز فن‌خال نبوده است.

او عنوان کرد: من به هیچ عنوان با فن‌خال مشکل و اختلافی نداشتم. بله درست است که ما درباره مسائل فوتبالی تیم با هم بحث می‌کردیم اما آنها بحث‌ها همیشه در کمال احترام صورت می‌گرفت و در هیچ مقطعی برای تیم مشکل‌ساز نشد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت