خانه / خبرهای فوتبال خارجی / کاپلو: شانس بایرن‌مونیخ برای صعود بیشتر از یوونتوس است

کاپلو: شانس بایرن‌مونیخ برای صعود بیشتر از یوونتوس است

کاپلو: شانس بایرن‌مونیخ برای صعود بیشتر از یوونتوس است

سرمربی پیشین تیم‌های ملی روسیه و انگلیس معتقد است که شانس نماینده کشورش برای صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا کمتر از رقیب آلمانی‌اش است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آستانه بازی برگشت بایرن‌مونیخ و یوونتوس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، فابیو کاپلو اعتراف کرد که شانس بانوی پیر برای راهیابی به مرحله یک چهارم نهای رقابت‌از باواریایی‌ها کمتر است.

یووه چهارشنبه شب در شرایطی به خانه بایرن‌مونیخ می‌رود که بازی رفت دو تیم در تورین 2 بر 2 مساوی شد. به همین دلیل کاپلو معتقد است که شانس باواریایی‌ها برای صعود بیشتر از بانوی‌پیر است.

سرمربی پیشین بانوی‌پیر در مصاحبه با شبکه فاکس اسپورت، گفت: شانس یوونتوس 40 درصد است. بایرن‌مونیخ بازیکنان بزرگتری و سطح بالاتری دارد. ما باید در این بازی انتظار یک یوونتوس تدافعی‌تر را نسبت به بازی رفت داشته باشیم، یک یوونتوس قوی‌تر از تیمی که در نیمه دوم بازی رفت دیدیم، همان تیمی که تحسین‌ همگان را برانگیخت.

کاپلو ادامه داد: یوونتوس برای شکست دادن این بایرن‌مونیخ، باید یک کار خارق‌العاده انجام دهد. به نظر من بایرن‌مونیخ از یوونتوس قوی‌تر است و شانس بیشتری برای صعود دارد.

کاپلو در ادامه به دیگر تیم سابق دوران مربیگری‌اش اشاره داشت. کاپلو درباره میلان هم گفت: من برای میهایلوویچ احترام زیادی قائلم و همیشه او را تحسین کرده‌ام، چون او به بازیکنانی که در اختیارش گذاشته‌اند، خدمات زیادی کرده است. برای اولین بار در این سال میلان توانسته در سطحی قابل قبول بازی کند اما در دو سال گذشته این تیم به هیچ عنوان در خور نام و اعتبار میلان بازی نمی‌کرد و بازیکنانی که در حدش باشند را نمی‌خرید. بیاید به او زمان کافی بدهیم تا کاری که امسال شروع کرده است را به سرانجام برساند. وقتی شما هر سال مربی عوض می‌کنید، مثل این است که هر سال کارتان را از صفر شروع می‌کنید.

کاپلو درباره احتمال مربیگری‌اش در تیم ملی ایتالیا بعد از رفتن آنتونیو کونته هم اظهار داشت: من فعلاً در یک شبکه تلویزیونی مشغول به کار هستم اما هرگز چیزی را رد نمی‌کنم، چون شما هرگز نمی‌توانید بگویید هرگز.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *