خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لواندوفسکی: بارسلونا بیشترین شانس را برای فتح لیگ قهرمانان دارد

لواندوفسکی: بارسلونا بیشترین شانس را برای فتح لیگ قهرمانان دارد

لواندوفسکی: بارسلونا بیشترین شانس را برای فتح لیگ قهرمانان دارد

مهاجم لهستانی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ معتقد است که در حال حاضر آبی‌و‌اناری‌پوشان کاتالونیا جدی‌ترین مدعی فتح مهمترین تورنمنت باشگاهی جهان در فصل جاری هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرت لواندوفسکی درباره مدعیان قهرمانی این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا و اینکه آیا باید بارسلونا را مهمترین آنها دانست، گفت: نمی‌دانم که آیا می‌توان بارسلونا را مدعی اصلی قهرمانی قلمداد کرد یا نه. اگر ما هم همه بازیکنان‌مان را در اختیار داشته باشیم، فکر می‌کنم که درباره ما هم چنین تعبیری به کار برده شود. در حال حاضر اما بارسلونا شانس بیشتری دارد و مسلماً شانس ما کمتر است. با همه این‌ها شاید هنوز برای صحبت کردن درباره مدعیان قهرمانی زود باشد. نمی‌توانم بگویم که آیا بارسا تا پایان فصل سطح فعلی‌اش را حفظ خواهد کرد یا نه. به هر حال اینکه کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد مهم نیست. این مهم است که شما در تمام بازی‌ها برای کسب پیروزی بجنگید.

بایرن‌مونیخ فردا شب (چهارشنبه) در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یوونتوسی می‌رود که در دور رفت در خانه‌اش با تساوی 2 بر2 متوقف شد.

لواندوفسکی با تأکید بر اینکه انتظار دارد بازی برگشت دو تیم همچون بازی رفت‌شان یک بازی تماشایی و جذاب از آب درآید، ادامه داد: حدس می‌زنم که یوونتوس در بازی برگشت همان رویکردی را داشته باشد که در بازی رفت داشت. این تیم بسیار دفاعی بازی خواهد کرد. یوونتوس صبوری خواهد کرد و در مونیخ منتظر به دست آوردن موقعیتی خوب خواهد بود.

مهاجم لهستانی باواریایی‌ها عنوان کرد: عالی می‌شود اگر بتوانیم یک گل زودهنگام بزنیم و پس از آن گل دوم را. اگر گل اول را بزنیم بازی یوونتوس باز می‌شود و در آن صورت می‌توانیم گل دوم را هم بزنیم. من چنین تصوری از بازی دارم. با این حال ما برابر یوونتوس کار آسانی نخواهیم داشت. دو گلی که ما در تورین زدیم، بسیار مهم بود. در نیمه اول نشان دادیم که اگر تمرکز داشته باشیم، می‌توانیم برای یوونتوس مشکلاتی جدید ایجاد کنیم، به خصوص در خط دفاع.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *