پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12793 26 اسفند 1394 ساعت [ 10:00 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا :صعود اتلتیکو و من سیتی به مرحله بعد

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا :صعود اتلتیکو و من سیتی به مرحله بعد

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا :صعود اتلتیکو و من سیتی به مرحله بعد

تیم مادریدی با برتری در ضربات پنالتی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم اتلتیکومادرید پس از برتری8 بر 7 در  ماراتن ضربات پنالتی بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل میهمانش، پی اس وی آیندهوون به جمع 8 تیم برتر رقابت ها راه یافت.

تلاش 2 تیم در پایان 120 دقیقه بازی ورزشگاه ویسنته کالدرون گلی در پی نداشت تا با تکرار تساوی صفر بر صفر بازی رفت، سرنوشت به ضربات پنالتی کشیده شود که در این مرحله  اتلتیکو با پیروزی 8بر 7به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

گریزمان،گابی،کوکه،نیگلس، تورس، خمینس، لوئیس و خوان فران پنالتی های اتلتیکو را گل کردند.

در سوی مقابل فن خینکل،گواردادو،روپر،بروما، مورنو،لستینه و آریاسو برای آیندهوون ضرباتشان را به گل تبدیل کردند و  نارسینگ، پنالتی هشتم و سرنوشت ساز تیمش را به تیر دروازه کوبید.

منچسترسیتی با تلفات سنگین صعود کرد

شناسه خبر: 1029114 سرویس: ورزشی

سیتی

مصدومیت ۲ بازیکن کلیدی، اولین صعود تیم قدیمی انگلیس به جمع ۸ تیم برتر اروپا را تحت الشعاع قرار داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم منچسترسیتی در شب مصدومیت 2 مدافع میانی خود با تساوی بدون گل خانگی مقابل دیناموکیف اوکراین در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برای اولین بار به جمع 8 تیم برتر این رقابت ها راه یافت.

در این بازی ورزشگاه «اتحاد» ابتدا کاپیتان وینسنت کمپانی و سپس اوتامندی،2 مدافع میانی اصلی تیم به دلیل مصدومیت در دقایق  7و 24 از بازی بیرون رفتند و در نهایت با رقم خوردن تساوی بدون گل، منچسترسیتی به خاطر برتری 3 بریک در بازی رفت در زمین حریف به عنوان اولین و شاید آخرین تیم انگلیسی به مرحله یک چهارم نهایی فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.

مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی و  اولین مربی اهل آمریکای جنوبی فاتح لیگ برتر انگلیس به رکورد حضور در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با 3 تیم مختلف ( ویارئال، مالاگا و حالا منچسترسیتی) دست یافت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت