خانه / خبرهای فوتبال خارجی / سیمئونه: نشان دادیم تیم بزرگی هستیم
simeone

سیمئونه: نشان دادیم تیم بزرگی هستیم

سیمئونه: نشان دادیم تیم بزرگی هستیم

سرمربی اتلتیکو مادرید تیمش را شایسته صعود به جمع 8 تیم اعلام کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از EFE، اتلتیکو مادرید کار سختی برابر آیندهوون در ویسنته کالدرون پیش رو داشت. دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود و پیش بینی می شد اتلتیکو مادرید کار راحتی در دیدار برگشت داشته باشد اما اصلا اینگونه نشد و شاگردان سیمئونه به سختی توانستند که در ضربات پنالتی حریف خود را از پیش رو بردارند.

دیگو سیمئونه اعتراف کرد که تیمش در این دیدار به مشکل خورد اما با این حال شاگردانش را شایسته این صعود می داند.

او در نشست خبری بعد از بازی گفت: دیدار بسیار سخت و نفس گیری بود. آیندهوون بازی دفاعی را در دستور کار خود قرار داده بود. از همان ابتدای بازی، کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم و بر بازی مسلط بودیم اما نتوانستیم به خاطر تراکم زیاد بازیکنان حریف فرصت های زیادی را خلق کنیم.

سرمربی اتلتیکو مادرید ادامه داد: بر این باور هستم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. هرچند این دیدار فرصت های زیادی نداشت. بازیکنان اتلتیکو مادرید نشان دادند شایسته ادامه حضور در لیگ قهرمانان اروپا هستند. آنها ناامید نشدند و تا آخرین لحظه جنگیدند. این پیروزی دیر به دست آمد اما بدون شک مستحق آن بودیم. امیدوارم در دیدارهای آینده عملکرد بهتری از خود نشان دهیم. بسیار خوشحالم که در این شب سخت به دور بعد راه پیدا کردیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *