خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / هاجسون: رونی برای یورو ۲۰۱۶ آماده خواهد شد

هاجسون: رونی برای یورو ۲۰۱۶ آماده خواهد شد

هاجسون: رونی برای یورو ۲۰۱۶ آماده خواهد شد

سرمربی تیم ملی انگلیس می‌گوید باور دارد که کاپیتان تیمش برای جام ملت‌های اروپا در تابستان سال ۲۰۱۶ با آمادگی کامل به سه شیر کمک خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود اُفت شدید وین رونی و مصدومیت‌هایی که او در این فصل داشته است، روی هاجسون معتقد است که کاپیتان شیاطین سرخ می‌تواند با آمادگی کامل در یورو 2016 بازی کند.

هاجسون درباره وین رونی که انتظار می‌رود در ماه آوریل دوره ریکاوری‌اش را به پایان برساند و به میادین برگردد، گفت: من اطمینان دارم که او برای یورو 2016 آماده خواهد شد. اطمینان دارم میدان دادن به رونی برایم مسئله پیچیده‌ای نخواهد شد. اگر ما او را با خودمان به فرانسه ببریم می‌تواند در یورو بازی کند.

هاجسون ادامه داد: در چهار سال گذشته، بارها پیش آمده است که من بازیکنانی را دعوت کرده‌ام که به طور منظم برای تیم‌های باشگاهی‌شان بازی نمی‌کنند اما من باور دارم که آنها هنوز پتانسیل بازی در تیم ملی را دارند. رونی در این مدت به ما سر زده است. من فکر می‌کنم که سرش حسابی شلوغ خواهد بود.

سرمربی سه شیر تأکید کرد: من فکر می‌کنم که ما دوباره اوج‌گیری رونی را خواهیم دید. در حال حاضر اما برای او مهمترین چیز این است که هرچه سریع‌تر آماده شود و تمام تمرکزش را روی برنامه‌ ریکاوری‌اش در منچستریونایتد قرار دهد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *