خانه / خبرهای فوتبال خارجی / سانچس: ونگر به من می‌گوید استراحت کن اما خودم قبول نمی‌کنم!

سانچس: ونگر به من می‌گوید استراحت کن اما خودم قبول نمی‌کنم!

سانچس: ونگر به من می‌گوید استراحت کن اما خودم قبول نمی‌کنم!

مهاجم شیلیایی توپچی‌ها از سرمربی فرانسوی‌اش مقابل انتقاداتی که از او به خاطر فشار آوردن به مهاجم پیشین بارسلونا صورت می‌گیرد، دفاع کرد و گفت که خودش حاضر نیست استراحت کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های انگلیسی بارها‌ و‌ بارها از آرسن ونگر به دلیل فشار آوردن روی الکسیس سانچس انتقاد کردند و او را مسبب مصدومیت اخیر این مهاجم شیلیایی دانستند.

سانچس در این خصوص به سایت باشگاه آرسنال گفت: ونگر گاهی اوقات به من می‌گوید لازم نیست بازی کنی و استراحت کن، اما خودم نمی‌خواهم استراحت کنم. ترجیح می‌دهم که به خانه بروم و در تمرینات بدنسازی انجام دهم تا آمادگی جسمانی‌ام را بالا ببرم. من همیشه می‌خواهم بازی کنم و برنده باشم، چون برای فوتبال اشتیاق دارم. فوتبال زندگی من است.

وی ادامه داد: علاقه بیش از اندازه من به فوتبال باعث می‌شود هر وقت پیروز می‌شویم، بسیار خوشحال شوم. تساوی یا باخت حالم را خراب می‌کند. از کودکی همیشه شکست خوردن آزارم داده است. اگر مسابقه‌ای را می‌باختم بسیار ناراحت می‌شدم و پس از آن فقط می‌خواستم تمرین کنم تا روز بعد بتوانم بازی‌ام را ببرم. از کودکی می‌خواستم فوتبالیست شوم و همیشه می‌خواستم بازی کنم. من برای فوتبال بازی کردن متولد شده‌ام.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *