خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پیگرینی: وضعیت نامناسب من‌یونایتد نباید ما را فریب بدهد

پیگرینی: وضعیت نامناسب من‌یونایتد نباید ما را فریب بدهد

پیگرینی: وضعیت نامناسب من‌یونایتد نباید ما را فریب بدهد

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی تأکید کرد که وضعیت نامناسب منچستریونایتد نباید شاگردانش را فریب بدهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مانوئل پیگرینی پیش از دربی شهر منچستر که فردا (یکشنبه) در ورزشگاه اتحاد برگزار می‌شود، به خبرنگاران گفت: فکر نمی‌کنم بتوانیم از نارضایتی که در منچستریونایتد وجود دارد، بهره‌ای ببریم. نمی‌دانم که برای منچستریونایتد چه اتفاقی خواهد افتاد. این وظیفه من نیست که بدانم برای هواداران منچستریونایتد یا فن‌خال چه اتفاقی رخ می‌دهد. فکر می‌کنم که حریف ما تیمی قدرتمند و با قدمت است که هر چه در توان داشته باشد، انجام می‌دهد تا بازی را ببرد.

پیگرینی ادامه داد: وضعیت نامناسبی که منچستریونایتد دارد، نباید ما را فریب دهد و بالعکس باید تمام تلاش‌مان را انجام دهیم تا در زمین بازی پیروز شویم. این بازی از آن بازی‌های 6 امتیازی است که نتیجه‌اش می‌تواند تفاوت بسزایی در وضعیت شما ایجاد کند اما بعد از این بازی، 21 امتیاز دیگر هم باقی می‌‌ماند که باید کسب کنیم و شما هرگز نمی‌دانید چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد.

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی سپس لوئیز فن‌خال که این روزها به شدت تحت فشار قرار گرفته است، حمایت کرد و گفت: فکر می‌کنم که فن‌خال تجربه فراوانی دارد. زمانی که شما تیم‌های بزرگی را هدایت می‌کنید، نباید انتظار داشته باشید که پس از ناکامی‌‌هایتان مورد انتقاد واقع نشوید. به همین دلیل فکر می‌کنم که فن‌خال از تجربه کافی برای مدیریت وضعیت تیمش برخوردار است. زمانی که شما یک مربی را در وضعیت نامناسبی می‌بیند – البته من فقط درباره لوئیز فن‌خال صحبت نمی‌کنم – شما به عنوان یک مربی باید حامی همکارتان باشید. با این حال فکر نمی‌کنم که فن‌خال هیچ مشکلی داشته باشد. شاید او وضعیت مناسبی نداشته باشد اما می‌داند چطور باید تیمش را مدیریت کند.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *