پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12923 1 فروردین 1395 ساعت [ 21:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج هفته سی و یکم لالیگا : توقف بارسلونا برابر ویارئال

بارسلونا در یک بازی پربرخورد و جنجالی بازی برده مقابل ویارئال را با تساوی عوض کرد تا فاصله اش با اتلتیکو به ۹ امتیاز برسد.

نتایج هفته سی و یکم لالیگا : توقف بارسلونا برابر ویارئال

بارسلونا در یک بازی پربرخورد و جنجالی بازی برده مقابل ویارئال را با تساوی عوض کرد تا فاصله اش با اتلتیکو به ۹ امتیاز برسد.

به گزارش وبسایت نود، هفته سی و یکم لالیگا با دیدار تیم های ویارئال و بارسلونا در ساعت ۱۸:۳۰ ادامه پیدا کرد.

ویارئال بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی صاحب موقعیت های خوبی شد اما بازیکنان این تیم نتوانستند دروازه بارسا را باز کنند. تیم مهمان رفته رفته خودش را در زمین پیدا کرد و در دقیقه ۲۰ روی غفلت خط دفاعی ویارئال توسط راکیتیچ به گل رسید.

پیکه در دقیقه ۲۴ می توانست دومین کارت زرد خودش را به خاطر دست زدن به توپ دریافت کند اما داور در یک تصمیم بحث برانگیز از دادن کارت خودداری کرد. بازی در ادامه متعادل دنبال شد تا اینکه داور در دقیقه ۴۱ در یک تصمیم جنجالی خطا روی نیمار را پنالتی اعلام کرد و این بازیکن برزیلی موفق شد آن را به گل دوم تیمش تبدیل کند تا نیمه نخست با برتری بارسا به پایان برسد.

ویارئال همانند نیمه اول بازی را در نیمه دوم بهتر شروع کرد و در دقیقه ۵۷ توسط باکامبو توانست یکی از گل های خورده را جبران کند. بازی در این لحظات با سرعت بالایی دنبال شد و دروازه بان تیم میزبان با یک عکس العمل تماشایی مانع از گلزنی نیمار شد. ویارئال در دقیقه ۶۳ با گل به خودی جرمی متئو که در دقیقه ۵۵ به جای پیکه به بازی آمده بود توانست بازی را به تساوی بکشاند.

بارسا در ادامه سعی بر آرام کردن جریان بازی کرد و در دقیقه ۷۳ می توانست بار دیگر از حریفش پیش بیفتد اما دروازه بان ویارئال ضربه سر راکیتیچ را به خوبی مهار کرد. شاگردان انریکه در دقایق پایانی بهتر از حریفشان بازی کردند اما این تیم میزبان بود که در دقیقه ۹۲ اعتقاد داشت باید صاحب یک ضربه پنالتی شود اما داور دستور به ادامه بازی داد.

این بازی جذاب و پربرخورد در نهایت با نتیجه تساوی ۲-۲ به پایان رسید تا روند شکست ناپذیری بارسلونا همچنان ادامه داشته باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت