خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ونگر: تحمل هواداران ناراضی سخت است

ونگر: تحمل هواداران ناراضی سخت است

ونگر: تحمل هواداران ناراضی سخت است

سرمربی تیم فوتبال آرسنال اعتراف کرد که از شعارها و حرکاتی که گروهی از هواداران توپچی‌ها برای بیرون راندن وی از ورزشگاه امارات انجام می‌دهند، ناراضی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود پیروزی 2 بر صفر آرسنال در خانه اورتون، گروهی از هواداران قرمزوسفیدپوشان لندن باز هم شعارهایی علیه ونگر سر دادند و پلاکارهایی را به نمایش درآوردند که در آنها از سرمربی فرنسوی توپچی‌ها خواسته شده بود در پایان فصل آرسنال را ترک کند.

ونگر که تیمش با پیروزی در خانه آبی‌پوشان مرسی‌ساید، 55 امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به لسترسیتی صدرنشین، فاصله 10 امتیازی خود را با این تیم حفظ کرد، در واکنش به ابراز نارضایتی هواداران آرسنال – به ویژه پس از حذف آرسنال از جام حذفی با قبول شکست خانگی برابر واتفورد و نیز حذف از لیگ قهرمانان اروپا با قبول شکست 5 بر یک برابر بارسلونا در مجموع دو بازی رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی – گفت: چیزی که مرا آزار می‌دهد این است که در مقطعی مهم از فصل در جوی پر از شک و تردید بازی کردیم. پس از بازی برابر تاتنهام که در آن عملکرد خوبی هم داشتیم و با 10 بازیکن برابر حریفی 11 نفره شکست را با تساوی عوض کردیم، من نمی‌توانم درک کنم که چرا هواداران در حالی که باید پشت تیم باشند، علیه آن جبهه می‌گیرند و ما باید با این طوفان هم دست و پنجه نرم کنیم.

ونگر ادامه داد: ضربه خوردن از سمت رسانه‌ها عادی است، اما از سمت هواداران‌مان چطور؟ قبول چنین چیزی برای من سخت‌تر است. ما با نگرشی که در بازی‌های‌مان داشتیم تا پایان فصل باید از حمایت هواداران برخوردار باشیم.

ونگر در پایان تأکید کرد: ما باید محتاط باشیم، اما من این بار با تمام قوا تیمم را به میدان فرستادم، چون می‌دانستم اگر این بازی را ببازیم کارمان تمام است. من می‌دانم که این آرسنال از ابتدای فصل چقدر تلاش کرده است و بازیکنانم نسبت به کارشان چقدر تعهد نشان داده‌اند و به همین دلیل دوست دارم که آنها پاداش تلاش‌های‌شان را بگیرند. ما از مقطع سختی از فصل عبور کرده‌ایم و این مقطع زمان خوبی برای محک زدن استقامت‌مان است. هر روز باید چنین واکنشی نشان دهیم. این آرسنال شایسته تعریف و تمجید است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *