پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12943 2 فروردین 1395 ساعت [ 12:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیگرینی: هر طور بخواهم به سؤالات‌تان جواب می‌دهم

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی پس از باخت تیمش در دربی مجبور شد این موضوع که کنترل رختکن آبی‌پوشان شهر منچستر را از دست داده است، تکذیب کند.

پیگرینی: هر طور بخواهم به سؤالات‌تان جواب می‌دهم

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی پس از باخت تیمش در دربی مجبور شد این موضوع که کنترل رختکن آبی‌پوشان شهر منچستر را از دست داده است، تکذیب کند.

تیفوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از باخت یک بر صفر منچسترسیتی در خانه برابر منچستریونایتد، مانوئل پیگرینی از دست خبرنگار شبکه اسکای اسپورتس که سعی داشت رویکرد او را زیر سؤال ببرد، عصبانی شد.

پیگرینی که تیمش سه بازی از چهار بازی خانگی اخیر خود را در لیگ برتر انگلیس باخته است، در پاسخ به این سؤال که دلیل این ناکامی‌ها چه بوده است، گفت: نمی‌توانم توضیحش دهم، خیر. ما اینجا هستیم تا درباره بازی‌مان برابر منچستریونایتد حرف بزنیم. اگر شما از من درباره بازی سؤالی دارید جواب‌تان را می‌دهم. شما حق دارید هر چیزی که می‌‌خواهید بپرسید و من هم حق دارم هر جوابی که می‌خواهم بدهم. ختم کلام.

سرمربی شیلیایی من‌سیتی همچنین در خصوص این موضوع که او به خاطر تمام شده بودن کارش در ورزشگاه اتحاد و آگاهی از ورود پپ گواردیولا به عنوان جانشین وی، کنترل رختکن تیمش را از دست داده است، اظهار داشت: من فکر نمی‌کنم که کنترلم بر هیچ چیزی را از دست داده باشم. شما رویکرد و شیوه بازی‌ تیم مرا دیدید. بازیکنان من روی عملکردشان در این فصل تمرکز دارند و می‌‌خواهند در نزدیک‌ترین رده به صدر جدول، فصل را به پایان برسانند. من یادم نمی‌آید که منچستریونایتد یا راشفورد، موقعیت‌های گلزنی فراوانی داشته باشند. من فکر می‌کنم که آنها بعد از گل‌شان فقط یک موقعیت داشتند.

پیگرینی افزود: ما هنوز در رده چهارم جدول هستیم و تلاش می‌کنیم که روی بازی بعدی تمرکز کنیم. من از عملکرد تیمم ناراضی نیستم. حق‌مان نبود که بازی را ببازیم. 26 بار برای باز کردن دروازه منچستریونایتد تلاش کردیم و کاملاً بر بازی سوار بودیم. همچنین یک موقعیت مسلم گلزنی را به هدر دادیم. باید مشکلاتی این چنینی را در تیم‌مان حل کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت