پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 12961 2 فروردین 1395 ساعت [ 20:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بوفون: رکورد کلین‌شیت من متعلق به یوونتوس است

کاپیتان تیم فوتبال یوونتوس پس از شکستن رکورد طولانی‌ترین زمان کلین‌شیت در سری A، این افتخار را متعلق به بانوی پیر دانست.

بوفون: رکورد کلین‌شیت من متعلق به یوونتوس است

کاپیتان تیم فوتبال یوونتوس پس از شکستن رکورد طولانی‌ترین زمان کلین‌شیت در سری A، این افتخار را متعلق به بانوی پیر دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان لوئیجی بوفون که شب گذشته (یکشنبه) در پیروزی 4 بر یک یوونتوس مقابل تورینو در ورزشگاه المپیک تورین، رکورد کلین‌شیت (بسته نگه داشتن دروازه‌اش) را به 974 دقیقه افزایش داد و رکورد 929 دقیقه سباستین روسی، دروازه‌بان پیشین میلان (در فصل 94-1993) را شکست، در پایان بازی تیمش به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: صبح روز بازی کمی تب داشتم و با حالی نه چندان خوب از خواب بیدار شدم با این حال نمی‌توانستم این بازی را از دست بدهم. پس از آن که چهار دقیقه گذشت و رکورد شکسته شد، دیگر فقط روی بازی تمرکز داشتم و تنها هدفم این بود که به یوونتوس برای جبران ضربه سنگینی که در مونیخ خورد، کمک کنم.

بوفون ادامه داد: خوشحالم که در این تیم بازی می‌کنم و باید بگویم که این رکورد به یوونتوس متعلق است نه من. من هم خوش‌شانس هستم که توانسته‌ام به چنین رکوردی دست پیدا کنم، چون هم‌تیمی‌هایم مانع از آن شدند که حریف روی درواز‌ه‌مان موقعیت‌ ایجاد کند. آنها در تمام بازی‌ها تلاش‌شان را انجام دادند تا از من محافظت کنند.

کاپیتان بانوی پیر تأکید کرد: دو هفته پیش در بازی برابر آتالانتا در برگامو به این فکر افتادم که می‌توانیم رکورد جدیدی برجای بگذاریم، اما راستش را بخواهید من خیلی درگیر رکوردهای انفرادی نیستم و همیشه خودم را بازیکنی در خدمت تیم دانسته‌ام. در سن 38 سالگی هنوز هم فکر می‌کنم که می‌توانم در سطحی بالا بازی کنم و این به لطف خانواده‌ام است، خانواده‌ای که محیط زندگی‌ام را برای من شاد می‌کنند.

بوفون در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا تابستان امسال در یورو 2016 شانسی برای کسب یک افتخار دیگر به همراه تیم ملی ایتالیا دارد یا خیر، گفت: فقط می‌توانم به شما بگویم که این آخرین یوروی من است. من با تیم ملی تجربیات فوق‌العاده‌ای داشتم و یک جام فوق‌العاده (جام جهانی 2006) را هم برده‌ام و به کسب یکی دیگر هم بسیار نزدیک بودم (یورو 2012).

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت