خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / اخراج مکس کروس به علت بی اخلاقی از اردوی تیم ملی المان

اخراج مکس کروس به علت بی اخلاقی از اردوی تیم ملی المان

اخراج مکس کروس به علت بی اخلاقی از اردوی تیم ملی المان

بازیکن پرحاشیه ولفسبورگ از اردوی تیم ملی فوتبال آلمان اخراج شد و این تیم را در دو دیدار دوستانه پیش‌رو همراهی نخواهد کرد.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مکس کروس، بازیکن مؤثر اما جنجالی ولفسبورگ به دلیل آنچه «تداوم رفتارهای غیرحرفه‌ای و حاشیه‌سازی» نام گرفت از اردوی تیم ملی فوتبال آلمان اخراج شد.

او که اخیراً به خاطر حاشیه و جنجال‌سازی از سوی کلاوس آلوفس، مدیر اجرایی ولفسبورگ جریمه شده بود، به عقیده این مقام باشگاه آلمانی به اصلاح برخی امور زندگی شخصی‌اش نیاز مبرمی دارد.

ماجرای بی‌انضباطی کروس از جایی شروع شد که مطبوعات آلمانی از حاشیه‌سازی و اقدامات ناشایست او در جریان جشن تولد 28 سالگی‌اش در هفته گذشته نوشتند و به همین دلیل یواخیم لو در آستانه دو بازی دوستانه تیم ملی آلمان مقابل انگلیس و ایتالیا، او را از لیست بازیکنانش خط زد.

لو در این مورد اظهار داشت: به کروس صراحتاً اعلام کردم داخل و خارج از زمین چه انتظاری از او دارم. در آستانه یورو 2016 باید تمام تمرکز بازیکنان معطوف به تورنمنت حساس پیش‌رو باشد، به‌ویژه در زمان استراحت بین دو بازی.

وی افزود: حوادث هفته گذشته مطابق انتظار نبود و مکس بار دیگر غیرحرفه‌ای برخورد کرد. من نمی‌توانستم چنین چیزی را بپذیرم. در آستانه یورو به دنبال اهداف بزرگ‌مان در این تورنمنت هستیم و بازیکنان وظیفه دارند به عنوان الگوهای فوتبالی رفتاری مطابق شأن خود بروز دهند.

در این شرایط، اولیور بیرهوف، مدیر تیم‌های ملی فوتبال آلمان اعلام کرد تیم ملی بزرگسالان این کشور از تصمیم مدیریت باشگاه ولفسبورگ مبنی بر جریمه کردن کروس استقبال می‌کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *