پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13012 4 فروردین 1395 ساعت [ 14:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین آخر تیم ملی پیش از بازی با هند

تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان امروز با حضور تمامی بازیکنان و البته بدون شرکت رضا قوچان‌نژاد برگزار شد.

گزارش تمرین آخر تیم ملی پیش از بازی با هند

اولین تمرین تیم ملی فوتبال در سال 95

تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار مقابل تیم ملی هند در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه امروز (چهارشنبه) با حضور تمامی بازیکنانی که کارلوس کی‌روش از آنها دعوت به عمل آورده است، در زمین پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

* قبل از شروع تمرینات، کارلوس‌کی‌روش و شاگردانش برای ادای احترام به خبرنگاران فقید خبرگزاری تسنیم و نشریه وطن امروز، میلاد حجت‌الاسلامی و حسین جوادی که امروز اولین سالگرد درگذشت‌شان در سانحه هوایی خطوط هوای ژرمن‌وینگز بود، یک دقیقه سکوت کردند.

* قبل از شروع تمرینات تیم ملی، مسعود شجاعی مهاجم تیم ملی چند دقیقه‌ای با کارلوس کی‌روش به صورت خصوصی صحبت کرد.

* علیرضا جهانبخش و کریم انصاری‌فرد، دو بازیکن لژیونر کشورمان که در تمرینات چند روز اخیر غایب بودند، امروز در آخرین جلسه از تمرینات تیم ملی کشورمان حاضر شدند و در تمرینات گروهی شرکت کردند.

* رضا قوچان‌نژاد، مهاجم تیم ملی کشورمان که در روزهای گذشته به دلیل کشیدگی عضله تمرین نکرده بود، امروز هم به صورت اختصاصی تمرین کرد.

* بازیکنان تیم ملی کشورمان به دلیل وزش باد با پوشیدن بادگیر، در تمرین امروز تیم ملی حاضر شدند.

* 15 دقیقه پس از شروع تمرینات کشورمان علی کفاشیان، رئیس فدراسیون و مهدی تاج، رئیس سازمان لیگ در محل تمرین تیم ملی حاضر شدند و با کارلوس کی‌روش خوش‌وبش کردند. کفاشیان و تاج همچنین به میان خبرنگاران آمدند و ضمن عرض تبریک سال نو با آنها خوش‌وبش کردند.

* بازیکنان قبل از شروع تمرین در اختیار خودشان بودند و بیشتر بازیکنان کار با توپ انجام دادند.

* یک هوادار معلول امروز در محل تمرین تیم ملی کشورمان حاضر شد.

* بازیکنان ابتدا با دویدن دور زمین و کارهای کششی و نرمشی زیر نظر میکو تمرینات خود را آغاز کردند. آنها بعد از انجام کارهای کششی و نرمشی در سه دسته تقسیم شدند و کار با توپ و کارهای ترکیبی را انجام دادند.

* خبرنگاران حاضر در محل تمرین به علت همزمانی نشست خبری سرمربی تیم ملی هند با تمرینات تیم ملی محل تمرین را ترک کردند تا در نشست خبری حاضر شوند.

* یک مسابقه فوتبال درون تیمی هم پایان‌بخش تمرینات امروز تیم ملی فوتبال کشورمان بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت