پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13022 4 فروردین 1395 ساعت [ 14:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دل‌بوسکه:جدایی در پایان یورو 2016 از اسپانیا رو تایید کرد

سرمربی تیم قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ بر جدایی‌اش از نیمکت «لاروخا» در پایان یورو ۲۰۱۶ تأکید کرد.

دل‌بوسکه:جدایی در پایان یورو 2016 از اسپانیا رو تایید کرد

سرمربی تیم قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ بر جدایی‌اش از نیمکت «لاروخا» در پایان یورو ۲۰۱۶ تأکید کرد.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویسنته دل‌بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا ضمن تأکید بر ترک پست فعلی‌اش در پایان رقابت‌های یورو 2016 ادعا کرد برای او اهمیتی ندارد فدراسیون فوتبال کشورش چه شخصی را به عنوان جانشین وی برمی‌گزیند.

سرمربی پیشین رئال مادرید در این باره به «ال موندو دپورتیو» گفت: تا به حال مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا نظر مرا درباره جانشینم نپرسیده‌اند، اما حتی اگر این کار را انجام دهند، غیر از بیان دیدگاه‌های کلی‌ام درباره یک مربی مناسب و خوب، حرف دیگری ندارم. به ادامه حضور در جایگاه فعلی‌ام در پایان یورو 2016  علاقه‌ای ندارم، اما در این مورد همه چیز به نظر رئیس و اعضای اجرایی فدراسیون اسپانیا بستگی دارد. قطعاً در زمان مناسب در این مورد گفت‌وگو خواهیم کرد. ماندن من یا انتخاب جانشینم مشکل نیست و تنها یک موضوع و اتفاقی است که به موقع حل می‌شود. تیم ملی اسپانیا با این تغییر دستخوش تحول نمی‌شود و با ساختار متحد فعلی به راهش ادامه می‌دهد، حتی اگر من نباشم.

یکی از موفق‌ترین مربیان تاریخ رئال مادرید در پاسخ به سؤالی درباره چگونگی یادآوری خاطراتش در دوران مربیگری در تیم ملی اسپانیا، چنین جملاتی را به کار برد: «فعلاً سعی می‌کنم با تمام توان مسئولیتم را به سرانجام برسانم و نهایت تلاش را به کار می‌بندم. بله، در این سال‌ها ناکامی‌هایی را هم تجربه کردم، اما خاطرات شیرینی هم داشته‌ام. قصد ندارم پس از کناره‌گیری از تیم ملی اسپانیا هر پستی را قبول کنم، اما با همه توانم نزدیک فوتبال می‌مانم».

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت