خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ژاوی: مسی باهوش‌تر از رونالدوست

ژاوی: مسی باهوش‌تر از رونالدوست

ژاوی: مسی باهوش‌تر از رونالدوست

کاپیتان پیشین بارسلونا دلایل خاصی را برای برتری هم‌تیمی سابقش نسبت به ستاره رئال‌مادرید ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژاوی هرناندس، ستاره پیشین بارسلونا و بازیکن فعلی السد قطر، لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی را باهوش‌تر از کریس رونالدوی پرتغالی دانست و او را نسبت به بازیکن رئال‌مادرید، بازیکنی بیشتر در خدمت تیم نامید.

او در گفت‌وگو با «نیو عرب» به این دلایل برای ترجیح مسی بر رونالدو متوسل شد: هر 2 بازیکن فوق‌العاده گلزن هستند اما مسی بیشتر از رونالدو در خدمت تیم است. به نظرم در حال حاضر بهتر از لیونل در دنیای فوتبال نداریم. در این رشته جذاب ورزشی 2 فاکتور هوش و آمادگی بدنی نقش مهمی دارد. رونالدو بدن آماده‌ای دارد اما مسی از هر 2 فاکتور به مقدار بیشتری  بهره‌مند نشان می‌دهد و این موضوع او را در موضع برتری قرار داده است.

کاپیتان پیشین بارسلونا، نه رئال‌مادرید بلکه پاری‌سن‌ژرمن و بایرن مونیخ را رقبای اصلی تیم سابقش در فصل جاری لیگ قهرمانان نامید و ادامه داد: خواهان قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان هستم و این تیم را همراه بایرن‌مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن مدعیان اصلی فتح جام می‌دانم.البته باید مراقب رئال‌مادرید هم باشیم، چون هرگاه در لالیگا روند پرفراز و نشیبی دارد، در لیگ قهرمانان بهترین نتایج ممکن را کسب می‌کند. با این حال بارسلونا را مدعی اول قهرمانی می‌دانم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *