پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13058 8 فروردین 1395 ساعت [ 13:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

۵ دلیل برای آنکه فصل بعد، مورینیو جای فن خال را در یونایتد می گیرد

مورینیو احتمالاً فصل آینده سرمربی یونایتد خواهد بود.

۵ دلیل برای آنکه فصل بعد، مورینیو جای فن خال را در یونایتد می گیرد

مورینیو احتمالاً فصل آینده سرمربی یونایتد خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، در این گزارش، ۵ دلیل را مرور می کنیم که نشان می دهد ژوزه مورینیو فصل آینده سرمربی یونایتد خواهد بود و فن خال در پایان فصل الدترافورد را ترک می کند تا جایش را به شاگرد سابقش دهد.

۵ دلیل برای حضور مورینیو در الدترافورد:

۱-عدم حضور فن خال در ویدیو پیش فصل آینده

یونایتد به تازگی از برنامه تور پیش فصل خود رونمایی کرده، آن ها ویدیویی نیز در این زمینه منتشر کرده اند که البته تصویری از فن خال در آن دیده نمی شد. این در حالی است که فصل قبل در ویدیو پیش فصل، او حضوری پررنگ داشت. یونایتد فصل آینده برای تور تابستانی خود راهی چین می شود.

۲- ادعای بدی موراتی

مورینیو در ماه فوریه راهی میلان شد تا بازی اینتر را از نزدیک تماشا کند و همین موضوع شایعاتی را در مورد حضور احتمالی او در اینتر ایجاد کرد ولی بدی موراتی با رد شایعات در مورد بازگشت آقای خاص به اینتر، مدعی شد مقصد بعدی او منچستر است.

۳- سکوت مدیران و سران باشگاه یونایتد

در حالی که هر هفته و هر روز شایعات زیادی در مورد توافق شیاطین سرخ با مورینیو به گوش می رسد، منچستریونایتد هیچوقت تلاش نکرده تا به این صحبت ها واکنش خاصی نشان دهد و آن ها را تکذیب کند. این اتفاق نه از سوی گلیزرها و وودوارد رقم خورده و نه فرگوسن یا چارلتون، آن را تکذیب کرده اند. بنابراین می توان حدس زد، مورینیو و یونایتد در ارتباط هستند.

۴- هری ردنپ می داند!

ردنپ مربی کهنه کار انگلیسی که سابقه چنددهه حضور در فوتبال انگلیس را دارد و از افراد مطلع در جزیره به حساب می آید. مدتی پیش ادعا کرد، یونایتد با مورینیو توافق کرده است. ردنپ گفته بود: « مشخصاً شرایط برای فن خال، خوب پیش نرفته است، واقعاً او خوب کار نکرده و هیچ شکی نیست که در یونایتد یک فاجعه رقم خورده است. طبق اطلاعاتی که از افرادی مطلع در دست دارم، مورینیو با یونایتد به توافق رسیده، این انتقال نهایی شده و باید او را سرمربی بعدی شیاطین سرخ دانست».

۵- فرم ضعیف تیم فن خال

یونایتد از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده، از لیگ اروپا و جام اتحادیه هم همینطور. فقط جام حذفی برای آنها باقی مانده است. البته تیم فن خال به تازگی در داربی منچستر، به بردی مهم دست پیدا کرد، اما آنها هنوز هم راه سختی برای کسب سهمیه اروپایی دارند. تیم فن خال بعد از حذف از لیگ قهرمانان در ۲۷ بازی فقط ۱۰ برد کسب کرد. روند سینوسی آنها همچنان ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت