پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13065 8 فروردین 1395 ساعت [ 13:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین تیم ملی فوتبال: صحبت‌های کی‌روش برای بازیکنان

تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان امروز با حضور ۲۳ بازیکن برگزار شد.

گزارش تمرین تیم ملی فوتبال: صحبت‌های کی‌روش برای بازیکنان

تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان امروز با حضور ۲۳ بازیکن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار مقابل عمان در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه امروز از ساعت 11:40 در زمین تمرینی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

*رضا قوچان‌نژاد که به دلیل کشیدگی عضله به صورت اختصاصی در تمرینات تیم ملی حاضر می‌شد امروز در تمرین تیم ملی غایب بود.

*کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان قبل از تمرین به مدت 10 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد.

*اشکان دژاگه هافبک تیم ملی کشورمان که به دلیل سرماخوردگی در تمرین روز گذشته غایب بود امروز به تمرینات اضافه شد و در کنار سایر بازیکنان تمرین کرد.

*تمرین تیم ملی کشورمان از ساعت 11:40 آغاز شد، بازیکنان ابتدا به صورت انفرادی کار با توپ بدن‌های خود را گرم کردند و سپس در گوشه‌ای از زمین دو به دو تقسیم شدند و با هم پاسکاری کردند.

*مارکار آقاجانیان دستیار کارلوس کی روش در حاشیه تمرین به میان خبرنگاران آمد و اعلام کرد که امروز روز عید پاک مسیحیان است. این موضوع باعث شد خبرنگاران به آقاجانیان تبریک بگویند. قرار شد در اواخر تمرین نیز به خاطر این موضوع به کارلوس کی‌روش سرمربی تیم نیز تبریک بگویند.

*در ادامه تمرینات تیم ملی کشورمان بازیکنان به کارهای استقامتی روی آوردند. پرش از موانع، استارت‌های کوتاه و زدن ضربه به توپ تمرین بعدی شاگردان کی‌روش بود.

*به علت بارندگی و جمع شدن آب در قسمت‌هایی از زمین این موضوع باعث شد با درخواست کارلوس کی روش این آب‌ها از قسمت‌های مختلف زمین جمع‌آوری شود.

*امروز در حاشیه تمرین تیم ملی کشورمان استقبال خوبی از سوی هواداران و کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت شده بود.

*بخش بعدی تمرین تیم ملی کشورمان تاکتیکی بود، به این شکل که بازیکنان با پاسکاری و کارهای ترکیبی توپ را به گوشه‌ای از زمین می‌بردند و با سانتر به سوی دروازه، ضربه آخر را می‌زدند.

*تیم ملی کشورمان برای انجام دیدار آخر خود در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه روز سه‌شنبه 10 فروردین از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی به مصاف عمان خواهد رفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت