خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / هری کین : می توانستیم گل های بیشتر به المان بزنیم
LONDON, ENGLAND - MARCH 27: Harry Kane of England celebrates after scoring on his debut during the EURO 2016 Qualifier match between England and Lithuania at Wembley Stadium on March 27, 2015 in London, England. (Photo by Ian Walton/Getty Images)

هری کین : می توانستیم گل های بیشتر به المان بزنیم

هری کین : می توانستیم گل های بیشتر به المان بزنیم

مهاجم تاتنهامی سه‌شیر معتقد است انگلیس موقعیت‌های بیشتری نسبت به آلمان داشته و حتی می‌توانسته در این دیدار دوستانه با گل‌های بیشتری آلمان را شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هری کین که در پیروزی 3 بر 2 شب گذشته (شنبه) تیم ملی فوتبال انگلیس مقابل آلمان در برلین در دیداری دوستانه، گل نخست تیمش را در دقیقه 61 به ثمر رساند و در ادامه شاگردان روی هاجسون با گل‌های جیمی واردی و اریک دایر شکست را با برد عوض کردند، به شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» گفت: این گلم هدیه‌ای به روح یوهان کرایف بود؟ شاید اینطور بود.

وی افزود: ما بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشتیم و موقعیت‌های زیادی برای گشودن دروازه آلمان داشتیم، به طوری که حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری را به ثمر برسانیم. عجب شبی بود، با این حال باید آرامش خود را حفظ کنیم. این یک بازی دوستانه بود، اما شب فوق‌العاده‌ای برای انگلیس بود و نشان دادیم که چه تیمی هستیم.

اریک دایر، زننده گل برتری سه‌شیر برابر آلمان هم که نخستین گل ملی‌اش را در ورزشگاه المپیک شهر برلین به ثبت رساند، به شبکه تلویزیونی «آی تی‌وی» انگلیس گفت: پیش از اینکه هندرسون بخواهد ضربه کرنر را بزند به او گفتم که روی تیر جلو ارسال کن چون او چند کرنر قبلی را به تیر عقب ارسال کرده بود. هندرسون هم توپ را همان‌جایی فرستاد که من خواسته بودم و من هم با ضربه سر آن را تبدیل به گل کردم. بابت گلزنی‌ام هم خوشحالم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *