کد خبر : 13087 10 فروردین 1395 ساعت [ 21:14 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های ۲۰۱۹ در آسیا

نتایج بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های ۲۰۱۹ در آسیا

نتایج بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های ۲۰۱۹ در آسیا

پیروزی عراق در تهران/ فلسطین حریفش را گلباران کرد

 
مرحله انتخابی جام جهانی 2018 در آسیا

رقابت‌های فوتبال مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های ۲۰۱۹ با پیروزی تیم‌های عراق و فلسطین پیگیری شد.

به گزارش ، در ادامه بازی‌های امروز (سه‌شنبه) مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2018 و جام ملت‌های 2019 آسیا و از گروه F این مسابقات تیم عراق در ورزشگاه پاس قوامین تهران (دستگردی) و در مصاف با ویتنام به برتری یک بر صفر دست یافت و با 12 امتیاز جایگاهش در رده دوم جدول این گروه را تثبیت کرد.  عبدالرحیم در دقیقه 46 تنها گل این بازی را وارد دروازه ویتنام کرد.

در دیگر بازی برگزار شده امروز و از گروه A تیم فلسطین با نتیجه 7 بر صفر تیمور شرقی را در هم کوبید و با 12 امتیاز و ایستادن در رده سوم این گروه به مسابقات خود در راه صعود به جام جهانی پایان داد.

تیم فوتبال چین با پیروزی قطر به مرحله سوم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره آسیا راه یافت.

 چینی‌ها که برای صعود به مرحله بعدی مسابقات انتخابی جام جهانی نیاز مبرمی به سه امتیاز دیدار با قطر داشتند، عصر امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه «شان‌ژی» در شهر ژیان موفق شدند 2 بر صفر صدرنشین گروه C را مغلوب کنند تا با 17 امتیاز و به عنوان تیم دوم گروه گام به مرحله بعدی بگذارند.

در این بازی «هوانگ بو ون» در دقیقه 57 و «وو لی» در دقیقه 88 برای میزبان موفق به گلزنی شدند.

چین با این برد 17 امتیازی شد و پس از قطر 21 امتیازی به عنوان تیم دوم گروه و به دلیل آمار بهتر نسبت به  تیم‌های دوم سایر گروه‌ها، گام به دور بعدی گذاشت.

 

صعود مقتدرانه ژاپن با قضاوت فغانی/ افغانستان در تهران پیروز شد

 
ژاپن سوریه

رقابت‌های فوتبال مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های ۲۰۱۹ با پیروزی تیم‌های ژاپن و افغانستان پیگیری شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دور پایانی از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 و جام ملت‌های 2019 آسیا و از گروه E این رقابت‌ها تیم ملی ژاپن عصر امروز در ورزشگاه سایتاما با نتیجه 5 بر صفر از سد میهمانش سوریه گذشت و با 22 امتیاز به‌عنوان صدرنشین این گروه راهی مرحله بعدی مسابقات شد.

در این بازی حمدی المسری مدافع سوریه در دقیقه 17، شینجی کاگاوا در دقایق 66 و 90، کیسوکه هوندا در دقیقه 86 و گنکی هاراگوچی در دقیقه 3+90 برای ژاپن موفق به گلزنی شدند.

قضاوت این دیدار به‌عهده علیرضا فغانی با کمک‌های رضا سخندان و محمدرضا منصوری بود، ضمن اینکه پیام حیدری نیز به‌عنوان داور در بازی ژاپن ــ سوریه حضور داشت.

ژاپن با این برد 21امتیازی شد و به‌عنوان صدرنشین گروه E گام به مرحله بعدی گذاشت. سوریه نیز با 18 امتیاز و باقی ماندن در رده دوم برای صعود باید در انتظار نتایج سایر گروه‌ها بنشیند.

امروز یک دیدار دیگر نیز از گروه E در تهران برگزار شد، جایی که افغانستان در ورزشگاه تختی به مصاف سنگاپور رفت و حریفش را 2 بر یک شکست داد.

این نتیجه تغییری در جایگاه دو تیم ایجاد نکرد و سنگاپور با 10 امتیاز و کسب رتبه سومی و افغانستان با 9 امتیاز و کسب رتبه چهارمی به کار خود در این مرحله پایان دادند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت