پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13089 10 فروردین 1395 ساعت [ 21:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین امروز استقلال :مظلومی در مورد دربی حرف نزد

تمرین تیم فوتبال استقلال تهران امروز (سه‌شنبه) در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد.

گزارش تمرین امروز استقلال :مظلومی در مورد دربی حرف نزد

تمرین تیم فوتبال استقلال تهران امروز (سه‌شنبه) در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (سه‌شنبه) از ساعت 17 در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار شد.

* بازیکنان ابتدا با دویدن دور زمین تمرینات خود را آغاز کردند، سپس در سه گروه تقسیم شدند و زیر نظر مربی بدنساز به کارهای استقامتی پرداختند.

* بازیکنان خارجی تیم فوتبال استقلال به نام‌های عادل شیحی، پروپیچ و هرایر مگویان در تمرین امروز استقلال حاضر بودند.

* آرش برهانی، مهاجم تیم استقلال که در دو روز گذشته در تمرین استقلال شرکت نکرده بود، امروز اجازه شرکت در تمرین گروهی را پیدا نکرد و به تمرینات اختصاصی پرداخت.

* روزبه چشمی و جابر انصاری، بازیکنان مصدوم اردوی استقلال در تمرین امروز این تیم حضور نداشتند، امید ابراهیمی نیز به‌دلیل حضور در اردوی تیم ملی در تمرین امروز آبی‌پوشان غایب بود.

* به‌علت نزدیکی زمان تمرین تیم فوتبال استقلال با دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان تعداد زیادی از هواداران استقلال در تمرین امروز این شرکت کرده بودند. فرزاد مجیدی، سرپرست موقت تیم استقلال برای جلوگیری از بروز هرج و مرج به هواداران تذکر داد در پشت دروازه‌ها تجمع نکنند.

* امروز یکی از گزارشگران برنامه‌های تلویزیونی در تمرین استقلال حضور داشت که می‌خواست در مورد دربی پایتخت با پرویز مظلومی مصاحبه کند، اما سرمربی آبی‌پوشان اعلام کرد حاضر نیست پیرامون دربی صحبت کند.

* بعد از کارهای استقامتی بازیکنان استقلال در سه گروه تقسیم شدند و کار با توپ انجام دادند.

* علی‌رغم اینکه مهدی رحمتی برای دیدار مقابل استقلال خوزستان محروم است، اما امروز حضور پررنگی در تمرین آبی‌پوشان داشت و همپای دیگر سنگربانان استقلال تمرین کرد.

* بخش سوم تمرین امروز استقلال عموماً یک تمرین تاکتیکی بود که زیر نظر پرویز مظلومی و مجید صالح انجام شد. این تمرین به این شکل بود که بازیکنان در چهار گروه با کاورهای مختلف تقسیم شده بودند و توپ را از وسط زمین به کناره‌ها می‌بردند و با سانتر هافبک‌ها روی دروازه همزمان مهاجمان و مدافعان روی توپ تأثیر می‌گذاشتند. در این تمرین برای لحظاتی پرویز مظلومی به خاطر عملکرد ضعیف هافبک‌ها در ارسال توپ به آنها تذکر داد.

* تمرین فردای آبی‌پوشان تهرانی نیز در یک نوبت برگزار خواهد شد و شاگردان مظلومی از ساعت 17 در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی تمرین خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت