خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / کونته: با تیم‌های دیگر فاصله داریم
antonio-conte

کونته: با تیم‌های دیگر فاصله داریم

کونته: با تیم‌های دیگر فاصله داریم

سرمربی آتزوری پس از شکست تیمش برابر آلمان عنوان کرد تیم تحت‌هدایت وی همچنان با تیم‌های درجه یک اروپا فاصله دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایتالیا شب گذشته (سه‌شنبه) در دیداری دوستانه در شهر مونیخ با نتیجه 4 بر یک مغلوب میزبانش، آلمان شد تا روند شکست ناپذیری آتزوری مقابل ژرمن‌ها به پایان برسد و اولین شکست این تیم مقابل قهرمان جهان از سال 1995 رقم خورد.

آنتونیو کونته در توضیح شکست سنگین مردانش در خانه آلمان به شبکه تلویزیونی «رای اسپورت» ایتالیا گفت: پیش از این هم گفته بودم که به محک‌های جدی اینچنینی نیاز داریم تا خودمان را مورد ارزیابی قرار دهیم. تیم ملی ایتالیا قطعاً به انجام چنین بازی‌های تدارکاتی مثل دیدار هفته گذشته مقابل اسپانیا نیاز دارد.

وی افزود: ما سخت کار کردیم، بازیکنان‌مان هم هر چه در توان داشتند گذاشتند و حالا باید شرایط را ارزیابی کنیم. تأکید می‌کنم، نیازی نبود پس از تساوی یک بر یک مقابل اسپانیا به مانند یک پیروز رفتار کنیم و باید درک کنیم که با تیم‌های دیگر فاصله داریم. حالا باید منتظر پایان بازی‌های باشگاهی این فصل باشیم و سپس بهترین بازیکنان را برای حضور در مسابقات یورو 2016 انتخاب کنیم.

سرمربی آتزوری با اشاره به مصدومیت لئوناردو بونوچی از ناحیه زانو در پایان اظهار داشت: ارائه بازی سطح بالا نیاز به آمادگی جسمانی بالایی دارد، البته اجتناب‌ناپذیر بود که برخی بازیکنان‌مان در این بازی و دیدار جمعه شب آسیب نبینند، به هر حال باید این مورد را هم بررسی کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *