پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13163 13 فروردین 1395 ساعت [ 21:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ابراهیمی: دوست دارم دوباره با کی‌روش کار کنم

مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تاکید کرد که امیدوار است دوباره کار کردن با کارلوس کی‌روش را تجربه کند.

ابراهیمی: دوست دارم دوباره با کی‌روش کار کنم

مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تاکید کرد که امیدوار است دوباره کار کردن با کارلوس کی‌روش را تجربه کند.

محمد ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد برد پُرگل تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: قبل از بازی آقای کمالوند گفته بود که شاهد یک بازی تاکتیکی از سوی هر دو تیم خواهیم بود. آنهایی که به ورزشگاه آمدند یا از تلویزیون بازی را دیدند واقعا لذت بردند. ما در شروع بازی یک گل بد خوردیم که البته داور خطا روی مرتضی اسدی را نگرفت. بعد از گل بازی را در دست گرفتیم و نتیجه را به تساوی کشاندیم اما متاسفانه روی اشتباهات فردی دو گل بد خوردیم.

وی ادامه داد: کمالوند خیلی خوب روی مسائل روحی و روانی بازیکنان کار کرد. مسائلی که کمالوند  به آنها اشاره کرد واقعی بود و دیدید که در نیمه دوم همه چیز را جبران کردیم. ما فرصت‌های خوبی را خلق کردیم و گلی که در ابتدای نیمه دوم زدیم نقش مهمی در برد گسترش داشت. ما نشان دادیم که سرتر از حریف هستیم.

ابراهیمی در مورد 3 گلی که در این بازی به ثمر رساند گفت: من فقط تلاش می‌کنم تا دستور کادر فنی را در زمین پیاده کنم، البته پستی که بازی می‌کنم واقعا کارم را سخت می‌کند چون باید در دفاع و حمله شرکت کنم و انرژی زیادی را صرف می‌کنم. با این حال خوشحالم که هت تریک کردم ولی تمام بازیکنان گسترش فولاد در این 3 گل نقش داشتند.

او افزود: در همین بازی یک خطای پنالتی هم روی من گرفته نشد. اگر آن پنالتی گرفته می‌شد و پنالتی پیمنتا هم هدر نمی‌رفت می‌توانستیم 6 گل به ذوب‌آهن بزنیم، البته آنها هم یکی دو فرصت خیلی خوب داشتند.

ابراهیمی که با این عملکرد خوب به تیم ملی دعوت نشده است در این خصوص گفت: من قبلا با کی‌روش کار کردم و دوست دارم دوباره با این مربی کار کنم. کی‌روش یک مربی خوب و با شخصیت است و اگر بازیکنان تیم ملی او را دوست دارند، به دلیل شخصیت بالایش است.من از این مربی چیزهای زیادی یاد گرفتم و دوست دارم دوباره با او کار کنم اما به تصمیم این مربی احترام می‌گذارم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت