خانه / خبرهای فوتبال خارجی / هشدار رویس به هم‌تیمی‌هایش بابت خط اتش لیورپول

هشدار رویس به هم‌تیمی‌هایش بابت خط اتش لیورپول

هشدار رویس به هم‌تیمی‌هایش بابت خط اتش لیورپول

مهاجم دورتموند به هم‌تیمی‌هایش هشدار دارد که در تقابل با لیورپول باید مراقب خط حمله سریع این تیم بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های بورسیا دورتموند و لیورپول در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا یکی از حساس‌ترین بازی‌های این مرحله از رقابت‌ها را برگزار خواهند کرد. در حالی که تا بازی رفت دو تیم که در تاریخ 7 آوریل (19 فروردین) که به میزبانی دورتموند در سیگنال ایدونا پارک خواهد بود تنها چند روز باقی مانده، مهاجم زردپوشان وستفالن در مورد خط حمله خطرناک سرخپوشان مرسی‌ساید به هم‌تیمی‌هایش هشدار دارد.

رویس با اشاره به نام‌هایی همچون دنیل استوریج، فیلیپه کوتینیو و روبرتو فیرمینو به نشریه آلمانی «بیلد» گفت: اگر تنها چند درصد دچار افت شویم، شانسی برای پیروزی مقابل لیورپول نخواهیم داشت. آنها تیم خوبی دارند به خصوص اینکه در خط حمله‌شان بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارند. به هر حال باید این قرعه را بپذیریم. ما حرفه‌ای و تشنه رسیدن به موفقیت هستیم.

مهاجم ملی‌پوش دورتموند همچنین در خصوص رویارویی با یورگن کلوپ، سرمربی پیشین خود که در سال 2012 توسط همین مربی از بورسیا مونشن‌گلادباخ به دورتموند آمد، اظهار داشت: وقتی خبر رویارویی با لیورپول را در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا را شنیدیم، خنده‌مان گرفت و این بدان معنی بود که کلوپ به خانه‌ قدیمی خود بازمی‌گردد، ولی ما پیش از این هم گفتیم که این نبردی بین دورتموند و کلوپ نیست، بلکه تقابل دورتموند و لیورپول است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *