پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13179 13 فروردین 1395 ساعت [ 21:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیرلو: پوگبا کامل‌ترین هافبک میانی جهان است

هافبک پیشین راه‌ راه‌پوشان تورین معتقد است پل پوگبا کامل‌ترین هافبک میانی حال حاضر جهان است.

پیرلو: پوگبا کامل‌ترین هافبک میانی جهان است

هافبک پیشین راه‌ راه‌پوشان تورین معتقد است پل پوگبا کامل‌ترین هافبک میانی حال حاضر جهان است.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آندره پیرلو که پیش از پیوستنش به نیویورک‌سیتی اف‌سی آمریکا به مدت چهار سال در یوونتوس عضویت داشت و سابقه بازی در کنار پل پوگبا در این تیم ایتالیایی را دارد، در گفت‌‌و‌گو با روزنامه «دیلی میرر» انگلیس گفت: یوونتوس به دنبال حفظ پوگباست، ولی گاهی اوقات پیشنهاداتی در بازار نقل و انتقالات می‌شود که باشگاه می‌تواند با قبول آن کل ترکیب خود را از نو بسازد.

وی افزود: با بازیکنانی که هم‌سن پل هستند، می‌توان تیمی برای سال‌های آینده ساخت. اگر پوگبا تصمیم به جدایی از یوونتوس بگیرد، فکر می‌کنم به عنوان گرانقیمت‌ترین بازیکن تاریخ این اتفاق بیفتد. من تا کنون با چندین بازیکن جوان فوق‌العاده همبازی بوده‌ام، ولی پوگبا بهترین بازیکن جوانی بوده که تا کنون دیده‌‌ام.

هافبک ایتالیایی نیویورک‌سیتی اف‌سی در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشت: از همان جلسه اولی که پوگبا با ما در یوونتوس تمریناتش را شروع کرد، او خاص بود. منچستریونایتد با بی‌اعتمادی به پل او را از دست داد. از زمانی که پوگبا به یوونتوس پیوسته هم به لحاظ فیزیکی و هم به عنوان بازیکن پیشرفت کرده است. به اعتقاد من پل حالا کامل‌ترین هافبک میانی جهان است.

تیم‌هایی همچون منچسترسیتی، رئال‌مادرید، بارسلونا، چلسی و حتی منچستریونایتد به دنبال به خدمت گرفتن هافبک فرانسوی بانوی پیر هستند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت