پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13206 14 فروردین 1395 ساعت [ 12:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توس و پشیمانی جدایی از یوونتوس

مهاجم آرژانتینی پیشین بانوی‌پیر اعتراف کرد که جدا شدنش از این تیم در پایان فصل گذشته تصمیمی اشتباه بوده است.

توس و پشیمانی جدایی از یوونتوس

مهاجم آرژانتینی پیشین بانوی‌پیر اعتراف کرد که جدا شدنش از این تیم در پایان فصل گذشته تصمیمی اشتباه بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلوس توس که در پایان فصل گذشته شور و شوق فراوانی برای بازگشت به کشورش و بازی در بوکاجونیورز داشت و از بانوی پیر هم بابت اجازه دادن به او برای ترک تورین در فاصله یک سال مانده به پایان قراردادش با این تیم تشکر کرد، حالا می‌گوید که از تصمیم خود پشیمان شده است.

توس پس از کسب دو جام داخلی در فوتبال ایتالیا و نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به همراه یوونتوس، این تیم را برای پیوستن به آبی‌پوشان شهر زادگاهش ترک کرد و با اینکه عملکردش در این تیم چندان بد هم نبوده است، اعتقاد دارد که شاید بهتر بود در بیانکونری می‌ماند.

توس به شبکه Tyc Sports گفت: گاهی اوقات من فکر می‌کنم که برگشتنم به آرژانتین تصمیمی اشتباه بود و نباید این کار را انجام می‌دادم. من به خاطر علاقه‌ای که به بوکاجونیورز داشتم و به خاطر خانواده‌ام به آرژانتین برگشتم و الان هم مطمئنم که اگر بگویم دو درصد شانس برای رفتنم وجود دارد، آشوبی به پا خواهد شد.

این دومین دوره بازیگری توس در بوکاجونیورز است. این مهاجم 32 ساله که حرفه‌اش را در جمع آبی‌پوشان بوئنوس آیرس آغاز کرد، در سال 2005 آنها را برای بازی در اروپا ترک کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت