پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13220 14 فروردین 1395 ساعت [ 22:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دایی: بازی برابری با فولاد انجام دادیم و نتیجه مساوی عادلانه بود

سرمربی تیم فوتبال صبای قم می‌گوید که درباره مالیاتش با باشگاه پرسپولیس پنج بار مکاتبه کرده است، اما جوابی به او نداده‌اند

دایی: بازی برابری با فولاد انجام دادیم و نتیجه مساوی عادلانه بود

سرمربی تیم فوتبال صبای قم می‌گوید که درباره مالیاتش با باشگاه پرسپولیس پنج بار مکاتبه کرده است، اما جوابی به او نداده‌اند.

تیفوسی به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم، علی دایی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری گفت: بازی خیلی خوب و نزدیکی بود. دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و فکر کنم نتیجه به دست آمده عادلانه بود.

وی افزود: هیچ یک از تیم‌ها موقعیت آنچنانی نداشتند که بابت از دست دادن آنها حسرت بخوردند. به نظرم بازی برابر بود. لازم است بگویم که ما برای کسب تساوی به اهواز نیامده‌ بودیم و نتیجه‌ای که به دست آمده چیزی نبود که ما می‌خواستیم. ما سه امتیازی را می‌خواستیم که متأسفانه به آن نرسیدیم.

سرمربی صبای قم درباره اعتراضاتش به نماینده فدراسیون خاطرنشان کرد: اعتراض من به سرپرست فولاد بود که در هر صحنه از بازی از روی نیمکت بلند می‌شد و اعتراض می‌کرد. من به نماینده فدراسیون گفتم سرپرست فولاد نباید با اعتراضاتش سعی کند روی داوری بازی تأثیر بگذارد. البته در کل داوری بازی خوب بود و او توانست در این بازی سنگین قضاوت خوبی داشته باشد.

دایی با انتقاد از تعطیلی‌های زیاد لیگ اظهار داشت: متأسفانه تعطیلات پی‌درپی به لیگ ضربه می‌زند و تیم‌ها 2، 3 بازی انجام داده، هواداران به ورزشگاه می‌آیند و دوباره شاهد تعطیلی لیگ هستیم. این مسئله باعث می‌شود لیگ برای ما و هواداران خسته کننده شود.

سرمربی پیشین پرسپولیس در واکنش اظهارات علی‌اکبر طاهری مبنی بر اینکه اگر علی دایی به پرسپولیس تعصب دارد نباید در این شرایط حساس به دنبال پولش باشد، گفت: اول اینکه آقایان وجاهت قانونی ندارند که بخواهم جواب‌شان را بدهم. آقایان خودشان را هوادار پرسپولیس معرفی نکنند، بلکه حساب آنها از پرسپولیس جداست. من به تازگی پیگیر قضیه مالیاتم نشده‌ام، الان یک سال و نیم است که چکی که آقایان دادند برگشت خورده و در اداره مالیات قرار دارد. اگر لازم باشد کپی آن را آورده و به همه نشان می‌دهم. ما حداقل 5 بار با باشگاه مکاتبه کردیم، اما کسانی که وجاهت قانونی ندارند جواب ندادند.

وی ادامه داد: نمی‌خواهم پاسخ این آقا را بدهم در این چند سال، امثال این آقا زیاد به فوتبال آمدند و رفتند و الان کسی از آنها حتی حالی هم نمی‌پرسد. در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس زحمتکشان زیادی بودند، افرادی که سال‌ها در این باشگاه خون دل خوردند و من خود را عضو کوچکی از خانواده پرسپولیس می‌دانم. بزرگان زیادی در این تیم بودند که سال‌ها برای پرسپولیس بازی کردند، اما من بازی‌های کمتری انجام دادم.

دایی خاطرنشان کرد: چه در دوران بازیگری چه در دوران مربیگری با تمام وجودم در پرسپولیس کار کردم، اما آقایان می‌آیند و اینگونه درباره من و پرسپولیس صحبت می‌کنند و به راحتی حقوق افراد را پایمال می‌کنند. شما قرارداد بسته‌اید و مالیات طبق قرارداد بر عهده باشگاه است و باید باشگاه به تعهداتش عمل کند، اما این که به تعهدات خود عمل نکردید بحث دیگری است. اداره مالیات به دنبال حق و حقوقش‌ است، این پول هم به جیب علی دایی نمی‌رود. آقایان کاری انجام نداده و جواب کسی را نمی‌دهند، بیشتر از این نمی‌خواهم راجع این قضیه صحبت کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت