پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13271 15 فروردین 1395 ساعت [ 12:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انریکه: برای من ال‌کلاسیکو به تاریخ پیوست

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از شکست خانگی تیمش برابر رئال‌‌مادرید در دومین ال‌کلاسیکوی فصل، ترجیح داد درباره نکات مثبت این شکست صحبت کند.

انریکه: برای من ال‌کلاسیکو به تاریخ پیوست

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از شکست خانگی تیمش برابر رئال‌‌مادرید در دومین ال‌کلاسیکوی فصل، ترجیح داد درباره نکات مثبت این شکست صحبت کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه پس از باخت 2 بر یک بارسلونا در ال‌کلاسیکوی شب گذشته (شنبه) در ورزشگاه نیوکمپ که نوار 39 بازی بدون شکست متوالی تیمش را قطع کرد و حاشیه امنیت آن را در صدر جدول به 6 امتیاز کاهش داد، به خبرنگاران اظهار داشت: برای من ال‌کلاسیکو از همین حالا دیگر وجود ندارد، هیچ دردی نیست یا چیزی که بخواهد ذهنم را مشغول کند. ما با 39 بازی بدون باخت متوالی به این بازی آمدیم اما باخت‌ها به شما درس می‌دهند. من از رویکرد بازیکنانم راضی‌ام اما از نتیجه راضی نیستم چون می‌توانستیم بازی را ببریم. امیدوارم نتیجه‌ای که برای بازی رقم خورد، تکرار نشود و ما تا پایان فصل ثبات‌مان را حفظ کنیم.

سرمربی بارسلونا درباره تغییراتی که در تیمش پس از به ثمر رسیدن گل تساوی رئال‌مادرید توسط کریم بنزما ایجاد کرد، اشاره داشت و عنوان کرد: بازیکنان رئال‌مادرید در نیمه دوم بازی در زمین خودشان تجمع کرده بودند و ما سعی کردیم که جلوی ضدحملات خطرناک‌شان را بگیریم اما گل بنزما عملکرد ما را متزلزل کرد. رئال کیفیت کافی برای بازی با توپ را دارد اما ما تیم برتر میدان بودیم، هرچند که فوتبال ورزشی پیچیده و غیرقابل پیش‌بینی است. اتفاقی که در این بازی رخ داد می‌تواند در هر بازی دیگر در فوتبال رخ دهد.

انریکه درباره وضعیت تیمش در لالیگا و کورس قهرمانی تأکید کرد: باثبات‌ترین تیم قهرمان خواهد شد. برای من 39 بازی بدون شکست زمانی ارزش پیدا می‌کند که در آخر فصل قهرمان شویم. شما نمی‌توانید انتخاب کنید که چه زمانی ببازید. این بار ما نتوانستیم لذتی که می‌خواستیم را تجربه کنیم. برای من این بازی به تاریخ پیوست.

سرمربی کاتالان‌ها به بازی بعدی تیمش در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر اتلتیکومادرید هم اشاره داشت و گفت: حریف فشار فراوانی روی ما خواهد آورد و آن کارمان را بسیار سخت خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت