خانه / خبرهای فوتبال خارجی / فن‌خال:معمولاً مقابل تیم‌های بالای جدول خوب بازی می‌کنیم
van gal

فن‌خال:معمولاً مقابل تیم‌های بالای جدول خوب بازی می‌کنیم

فن‌خال:معمولاً مقابل تیم‌های بالای جدول خوب بازی می‌کنیم

سرمربی شیاطین سرخ می‌گوید شاگردانش مقابل اورتون خوب بازی نکرده‌اند و شانس با آنها یار بوده که در این بازی به پیروزی رسیده‌اند.

تیفوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال در پی برتری یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل اورتون در هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر انگلیس به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گفت: منچستریونایتد در این بازی خوش‌شانس بود و کم‌و‌بیش این پیروزی بادآورده بود.

وی همچنین در گفت‌و‌گو با خبرنگاران گفت: ما بازی خیلی خوبی را به نمایش نگذاشتیم و در بهترین فرم و شکل خود نبودیم. در این دیدار آن‌طور که باید و شاید طراوات و شادابی لازم را نداشتیم. برای تقابل با اورتون تنها سه روز فرصت آماده‌سازی داشتیم و هیچ‌وقت نمی‌دانید که بازیکنان‌تان در بازگشت از اردوی تیم‌های ملی‌شان در چه وضعیتی قرار دارند. ما هم به آنها در بازگشت از بازی‌های ملی یک روز استراحت دادیم که این امری طبیعی بود، ولی در این بازی سرحال نبودیم. من فکر می‌کنم اورتون تیم بهتر و شاداب‌تری بود.

سرمربی هلندی سرخپوشان شهر منچستر در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: پیش از بازی هم گفته بودم که پیروزی مقابل اورتون برای ما خیلی اهمیت دارد، وگرنه برد یک بر صفر در بازی قبلی‌مان مقابل منچسترسیتی بی‌ارزش می‌شد. با این برد فاصله‌مان را با من‌سیتی و آرسنال حفظ کردیم. حالا باید به بازی بعدی‌مان مقابل تاتنهام فکر کنیم که بازی آسانی نخواهد بود، ولی در حالت معمول ما مقابل تیم‌های بالای جدول خوب بازی می‌کنیم.

فن‌خال در تمجید از مدافع هلندی تیمش هم عنوان کرد: باید به دلی بلیند استراحت می‌دادم، ولی از آنجایی که او این روزها عالی بازی می‌کند و در این بازی هم این عملکرد را از وی دیدیم، ترجیح دادم که استراحتی به وی ندهم. به هر حال حالا به بلیند دو روز استراحت خواهم داد تا مجدداً او را سرحال ببینیم.

در بازی شب گذشته، باشگاه منچستریونایتد جایگاه جنوبی ورزشگاه اولدترافورد را به نام سِر بابی چارلتون تغییر داد. همچنین گلی که مارسیال شب گذشته به ثمر رساند، منچستریونایتد را تبدیل به اولین باشگاه لیگ برتری کرد که به رکورد هزار گل‌زده در بازی‌های خانگی در تاریخ لیگ برتر رسیده است. از این حیث آرسنال با 916 گل و چلسی با 896 گل به ترتیب بعد از منچستریونایتد در رده‌های دوم و سوم هستند.

شیاطین سرخ در حال حاضر با 53 امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر هستند و با منچسترسیتی، تیم چهارم جدول رده‌بندی و آرسنال، تیم سوم جدول رده‌بندی به ترتیب یک و پنج امتیاز اختلاف دارند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *