پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13320 16 فروردین 1395 ساعت [ 11:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مانچینی:به تصمیمات مزخرف داور باختیم

سرمربی تیم فوتبال اینتر باخت خانگی تیمش برابر تورینو را به اشتباهات تیم داوری بازی نسبت داد و به شدت از داور انتقاد کرد.

مانچینی:به تصمیمات مزخرف داور باختیم

سرمربی تیم فوتبال اینتر باخت خانگی تیمش برابر تورینو را به اشتباهات تیم داوری بازی نسبت داد و به شدت از داور انتقاد کرد.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اینتر در هفته سی‌و‌یکم سری A‌ در شرایطی در خانه‌اش با نتیجه 2 بر یک به تورینو باخت که در این بازی با پنالتی مائور ایکاردی نیمه اول را با پیروزی یک گله پشت سر گذاشت، اما در نیمه دوم با دو پنالتی که داور برای تورینو اعلام کرد، از میهمانش عقب افتاد و در نهایت شکست خورد. این در حالی بود که مابین دو پنالتی تورینو، دو بازیکن اینتر، میراندا و یوتو ناگاتومو در فاصله 16 دقیقه (57 تا 73) اخراج شدند تا نراتزوری 9 نفره به کارش ادامه دهد.

روبرتو مانچینی پس از بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: اظهارنظر درباره بازی کار سختی است، چون ما باید در ابتدای نیمه دوم کار حریف را یکسره می‌کردیم. ما نتیجه دیداری را واگذار کردیم که شکست‌مان در آن غیرممکن به نظر می‌رسید. در طول فصل مقاطعی شکل می‌گیرد که اوضاع بر وفق مرادتان پیش می‌رود و مقاطعی هم هست که همه چیز علیه‌تان رقم می‌خورد و به محض اینکه حریف موقعیتی برای گلزنی به‌دست می‌آورد، دروازه‌تان باز می‌شود. من فکر می‌کنم که مشکل‌مان این است که نمی‌توانیم کار حریف را یکسره کنیم. این اتفاق در بازی‌مان برابر رم هم رخ داد. ما باید در زدن ضربات آخرمان دقیق‌تر باشیم و بهتر از این قدر موقعیت‌های‌مان را بدانیم.

مانچو ادامه داد: چرا ما هر بار باید در بازی‌های خانگی‌مان اخراجی بدهیم و داور به سود حریف‌مان پنالتی اعلام کند؟ کارت زرد دومی که میراندا گرفت، حقش بود، اما کارت زرد اول او بی‌مورد بود. توپ به شانه او برخورد کرد، پس هندی در کار نبود. این اتفاقات فقط به ضرر اینتر رخ می‌دهد. در مورد کارت قرمز ناگاتومو هم، تصمیم داور مزخرف بود. شما از فاصله دور هم می‌توانستید تشخیص دهید که این بازیکن حریف بود که با ناگاتومو برخورد کرد. در زمین بازی پنج داور حضور دارند و هیچ‌کدام از آنها نتوانستند شیرجه محرز بازیکن تورینو را تشخیص دهند. همچنین یک خطای پنالتی محرز دیگر که روی ایکاردی صورت گرفت، نادیده گرفته شد. البته باید این را هم بگویم که پنالتی که به سود ما اعلام شد هم اشتباه بود، چون یک بازیکن زمانی که توپ با سرعت به سمتش می‌آید نمی‌تواند دستش را بِبُرد تا با آن برخورد نکند. به نظر من، پنالتی‌هایی که در این بازی اعلام شد، کلاً نباید وجود می‌داشتند.

سرمربی اینتر عنوان کرد: با همه این‌ها من معتقدم که باید بازی را در همان نیمه اول می‌بردیم، چون موقعیت‌های بسیاری داشتیم و بالعکس به تورینو اجازه انجام هیچ کاری ندادیم. ما کاملاً بر بازی مسلط بودیم. مسئله استفاده از موقعیت‌ها در مقاطع مشخصی از بازی است. ما همیشه گل‌های نسبتاً کم تعدادی در بازی‌های‌مان زده‌ایم و به پیروزی‌های یک بر صفر عادت کرده بودیم، اما این کافی نیست.

اینتر اکنون در شرایطی با 55 امتیاز (18 امتیاز فاصله با یوونتوس صدرنشین و هشت امتیاز اختلاف نسبت به رم رده سومی) پنجم جدول است که تا روز ششم ژانویه، تقریباً سه ماه پیش صدرنشین جدول بود.

مانچینی در این باره هم اظهار داشت: هواداران همیشه می‌خواهند که ما پیروز باشیم و اگر چنین اتفاقی رخ ندهد، شکایت می‌کنند.

سرمربی اینتر در پایان به شیوه‌ای طعنه‌‌آمیز به اعتراض هواداران به تعویض شدن ایکاردی در دقیقه 71 بازی پاسخ داد و گفت: چرا ایکاردی را تعویض کردم؟ چون می‌خواستم که بازی را ببازیم! ایکاردی سه هفته غایب بود و از نظر آمادگی جسمانی در سطح قابل قبولی قرار نداشت. علاوه بر این تعویض او یک حرکت تاکتیکی بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت