پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 13341 17 فروردین 1395 ساعت [ 1:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کونته سرمربی فصل آینده چلسی شد

سرمربی حال حاضر تیم ملی ایتالیا فصل آینده جانشین گاس هیدینک می‌شود تا هدایت آبی‌پوشان شهر لندن را برعهده بگیرد.

کونته سرمربی فصل آینده چلسی شد

سرمربی حال حاضر تیم ملی ایتالیا فصل آینده جانشین گاس هیدینک می‌شود تا هدایت آبی‌پوشان شهر لندن را برعهده بگیرد.

تیفوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، شایعه مذاکرات میان باشگاه چلسی و آنتونیو کونته برای ورود این مرد ایتالیایی به استمفوردبریج در پایان فصل جاری به حقیقت پیوست، چرا که طبق اعلام این باشگاه، سرمربی حال حاضر تیم ملی ایتالیا در پایان مأموریتش در آتزوری که پایان رقابت‌های یورو 2016 است، جای گاس هیدینک را روی نیمکت آبی‌پوشان لندن خواهد گرفت.

کونته 46 ساله با چلسی قراردادی سه ساله بسته است که آغاز آن پس از رقابت‌های یورو 2016 فرانسه است، یعنی زمانی که مأموریت او برای رساندن ایتالیا به دومین قهرمانی‌اش در جام ملت‌های اروپا به پایان برسد.

چلسی از زمان اخراج ژوزه مورینیو در ماه دسامبر به‌دنبال جانشینی بلندمدت برای این مرد پرتغالی می‌گشت و از همان زمان از کونته که به‌همراه یوونتوس سه اسکودتوی متوالی را در سال‌های 2011 تا 2014 کسب کرد، به‌عنوان یکی از گزینه‌های رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی نام برده می‌شد.

کونته پیش از این اعلام کرده بود که در پایان قراردادش با فدراسیون فوتبال ایتالیا، تیم ملی کشورش را ترک خواهد کرد، چرا که دلش برای مربیگری در رده باشگاهی تنگ شده است. او از فصل آینده اما مربیگری به صورت روزمره را آغاز خواهد کرد، هرچند که رقبای سرسختی مانند پپ گواردیولا، یورگن کلوپ، آرسن ونگر و احتمالاً ژوزه مورینیو خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت