خانه / خبرهای فوتبال خارجی / انریکه: اتلتیکو تیم خوبی است و توان رقابت با بارسا و رئال را دارد

انریکه: اتلتیکو تیم خوبی است و توان رقابت با بارسا و رئال را دارد

انریکه: اتلتیکو تیم خوبی است و توان رقابت با بارسا و رئال را دارد

سرمربی بارسلونا امیدوار است که تیمش با انگیزه لازم فردا شب (سه‌شنبه) روخی بلانکو را در لیگ قهرمانان اروپا شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه که شاگردانش فردا شب (سه‌شنبه) درست سه شب پس از شکست 2 بر یک در ال‌کلاسیکو و پایان شکست‌ناپذیری این تیم پس از 39 بازی، در دور رفت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پذیرای اتلتیکومادرید هستند، با حضور در کنفرانس خبری گفت: دیگر نباید به شکست‌مان در بازی ال‌کلاسیکو فکر کنیم و اینکه چطور این اتفاق افتاد. امیدوارم همین در ما ایجاد انگیزه کند تا در بازی فردا به پیروزی برسیم. امیدوارم تمامی بازیکنانم در مقطع پایانی فصل هم هماهنگی و تعادل لازم را داشته باشند چون این چیزی است که به آن نیاز داریم.

وی افزود: ما در بازی مقابل رئال‌مادرید هم 60 دقیقه عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتیم، اما پس از اینکه نتیجه یک بر یک شد، دقت‌مان را از دست دادیم. ما باید رئال‌ را رقیبی جدی در نظر می‌گرفتیم. به هر حال چشم بسته هم به بازیکنانم ایمان دارم و اشتباه است که بخواهیم تنها روی نتیجه تمرکز کنیم.

سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها در ادامه با هشدار به شاگردانش برای دستکم نگرفتن تیم دو شهر مادرید عنوان کرد: اتلتیکومادرید تیم سطح بالایی است و به همین خاطر است که آنها حالا در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستند. روخی‌بلانکو علیرغم اینکه قدرت مالی مشابهی همانند ما و رئال‌مادرید ندارد، اما توان رقابت با این دو تیم را دارد.

انریکه 45 ساله در بخش پایانی صحبت‌هایش اظهار داشت: به هر حال هدف ما شکست اتلتیکومادرید و البته بسته نگه داشتن دروازه‌مان در نیوکمپ است. اتلتیکو هم تیمی است که چندین گزینه برای بازی کردن دارد، آنها می‌توانند حالتی دفاعی به خود بگیرند و در عین حال می‌توانند ما را تحت‌ فشار زیادی قرار دهند. نکته مهمتر در مورد اتلتیکومادرید این است که آنها قادرند در طول 90 دقیقه بازی باثبات و یکنواختی را از خود ارائه دهند. روخی‌بلانکو تیم سخت‌کوشی است.

بارسلونا در تمامی 6 بازی اخیرش مقابل اتلتیکومادرید در تمامی رقابت‌ها به پیروزی رسیده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *