سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / تیم ملی / کی‌روش پس از جلسه با کفاشیان: بازی تمام شد؛ آنها بردند!!!

کی‌روش پس از جلسه با کفاشیان: بازی تمام شد؛ آنها بردند!!!

کی‌روش پس از جلسه با کفاشیان: بازی تمام شد؛ آنها بردند!!!

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از نشستی که با رئیس فدراسیون داشت جمله ای را بر زبان آورد که به نظر می رسد پایان همکاری وی با فدراسیون فوتبال ایران است. وی گفت: بازی تمام شد؛ آنها بردند.

به گزارش خبرنگار مهر، کارلوس کی روش پس از نشستی که بعدازظهر امروز سه شنبه با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال داشت گفت: جلسه خوبی با رئیس فدراسیون فوتبال داشتم. این جلسه راجع به مسائل تیم ملی، مسائل شخصی خود من و آینده بود.

کی روش درباره خداحافظی اش از مردم ایران تاکید کرد: در صفحه شخصی‌ام مطلبی را یادداشت کردم که مربوط به افکار خودم می شود. امروز تنها ۱۵۰ روز به بازی نهایی انتخابی جام جهانی داریم. الان زمانی است که همه باید بیدار شوند.

سرمربی تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: ما روز شنبه جلسه دیگری را با هیات رئیسه داریم و باید ببینیم چه می شود.

کی روش درباره استعفایش هم گفت: همه می دانیم چه مسائلی دارد رخ می دهد. در یک ساعت آینده مصاحبه خودم را منتشر می کنم و یکسری موارد را شفاف اعلام می کنم. دیگر بازی تمام شده است. آنها بردند.

خبرنگاران از کی روش پرسیدند آیا منظورش افراد حاضر در طبقه سوم فدراسیون – علیرضا اسدی – است؟ که وی در واکنش فقط لبخندی زد و رفت!

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *