سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / تیم ملی / علی کفاشیان: کی‌روش می‌گوید با این شرایط نمی‌مانم

علی کفاشیان: کی‌روش می‌گوید با این شرایط نمی‌مانم

علی کفاشیان: کی‌روش می‌گوید با این شرایط نمی‌مانم

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به نشستی که با سرمربی تیم ملی داشت گفت: کی روش امکانات خوب برای تیم ملی می خواهد و تاکید کرده اگر شرایط اینگونه باشد نمی تواند به همکاری اش ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان بعد از جلسه با کارلوس کی‌روش در جمع خبرنگاران گفت: با کی روش حدود چهار ساعت جلسه داشتیم. بعد از قرعه کشی مسابقات جام جهانی، برنامه داریم که جزو دو تیم اول باشیم. کی روش اعلام کرده به زمین تمرین خوب نیاز دارد و باید اردوهای تدارکاتی خوب باشد. از این صحبتهایی که همیشه بوده است.

وی افزود: اولویت اول ما تیم ملی است ولی شاید نتوانیم همه چیز را فراهم کنیم. کی روش تضمین می خواهد. او هم می گوید نمی توانم اینطوری بمانم. من کی روش را به جلسه روز شنبه هفته آینده هیات رئیسه دعوت کردم. خوشبختانه دو کاندیدای ریاست فدراسیون هم در هیات رئیسه هستند. اگر کی روش نخواهد بماند، ما ضرر می کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: او تیم ملی را آماده کرده است و می تواند با برنامه ریزی خوب تیم ملی را به جام جهانی ببرد. از او خواستم برنامه یک ساله را بریزد و خواستیم در قرعه کشی هم شرکت کند.

کفاشیان درباره اینکه سجادی اعلام کرده بحث رفتن یا ماندن کی روش با کفاشیان است، گفت: کی روش باید بماند. هر فرد دیگری هم رئیس فدراسیون شود، از کی روش حمایت خواهد کرد. البته کی روش هم شرط دارد و می گوید باید امکانات فراهم شود. به غیر از حقوق کادر فنی که حدود ۱۰ میلیارد است، برای آماده سازی هم ۱۵ میلیارد تومان نیاز است و می توان با بودجه ای ۲۵ میلیاردی کار را انجام داد. اگر به جام جهانی برویم حدود ۴۰ میلیارد تومان گیرمان می آید.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره هزینه ۸۰۰ میلیونی تیم های ایرانی برای میزبانی از تیم های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا در کشور عمان و اینکه آیا فدراسیون به باشگاه ها کمک خواهد کرد یا خیر، گفت: هزینه تیم‌های ایرانی در عمان کمتر می شود. ما صحبت کردیم که ارزانتر حساب کنند!

وی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال و عدم ثبت نامش در انتخابات، تاکید کرد: افرادی که هستند و کاندیدا شده اند در انتخابات شرکت می کنند. وظیفه ما این است که وزارت ورزش به ما اعلام کند که اساسنامه فدراسیون را به رسمیت می شناسد. هر موقع مصوبه گرفته شد و اساسنامه به رسمیت شناخته شد، با این چهار کاندیدا، انتخابات را برگزار می کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره استعفای افشین پیروانی تاکید کرد: پیروانی تا الان چندین بار خداحافظی کرده است ولی هنوز در سمت خود هست.

کفاشیان درباره درگیری لفظی پیروانی و علیرضا اسدی در برنامه نود و افزایش اختلافات گفت: اتفاق خاصی که رخ نداد. پیروانی و اسدی نظرات خود را دادند. هر کسی در فدراسیون می‌تواند نظر خودش را بدهد.

وی درباره اینکه اسدی مدام عادل فردوسی پور را مهندس خطاب می‌کرد، با خنده گفت: خب به من چه؟!

کفاشیان در پایان با بیان اینکه فدراسیون فوتبال برای بازی احتمالی با تیم ملی عربستان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی روسیه به فیفا نامه خواهد زد، گفت: برای بازی‌های تیم ملی فیفا تصمیم می گیرد. ما اعتراض داریم که باید در ایران بازی کنیم. کنفدراسیون فوتبال آسیا که بازی باشگاه‌ها را به کشور ثالث برد و ما پیشنهاد دادیم آنها اساسنامه خود را عوض کنند و بگذارند سیاست در ورزش دخالت داشته باشد!

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *